Nuo rugsėjo 13-osios Druskininkų savivaldybėje kontaktiniu būdu aptarnaujami tik Galimybių pasus turintys gyventojai

Mažindami galimybę plisti koronaviruso infekcijai, savivaldybės administracijos specialistai kontaktiniu būdu aptarnaus tik Galimybių pasą ar ES skaitmeninį COVID pažymėjimą turinčius asmenis.

Pirmenybė bus teikiama asmenų aptarnavimui nuotoliniu būdu (elektroninės paslaugos, elektroninis paštas, telefonas ir panašiai), o administracijos darbuotojai, tiesiogiai asmenų neaptarnaujantys, susitikimus su asmenimis organizuos tik tada, kai dėl objektyvių priežasčių asmens klausimo nuotoliniu būdu nepavyks išspręsti. Gyventojų prašoma registruotis iš anksto. Ateinant į savivaldybės administraciją paskirtą dieną, reikia turėti galiojantį Galimybių pasą.

Savivaldybės administracijos specialistai santuokos registravimo ir notarinių veiksnių paslaugas (seniūnijose) teiks kontaktiniu būdu.

Galimybių pasą išsiimti galite apsilankę interneto svetainėje gpasas.lt ir elektroninėmis priemonėmis patvirtinę savo tapatybę.

Nemokamai Galimybių pasą galima išsiimti Registrų centro klientų aptarnavimo padalinyje, Lietuvos pašto skyriuje, „Sodros“ padalinyje ir vaistinėse („Benu“, „Eurovaistinė“, „Gintarinės vaistinė“, „Norfos vaistinė“, „Camelia“).

Savivaldybės administracija kviečia gyventojus taupyti savo laiką ir toliau aktyviai naudotis elektroninėmis paslaugomis. Visas paslaugas rasite interneto tinklapio www.druskininkusavivaldybe.lt skiltyje „Paslaugos“.