Neįgalieji ir senjorai kviečiami pasinaudoti maisto, medikamentų ir prekių pristatymo paslauga

Šiuo metu, kai COVID-19 liga ir karantino laikotarpiu taikomos visuomenės sveikatos saugos priemonės riboja įprastas paslaugas ir socialiai pažeidžiamiems asmenims sukelia kasdienio gyvenimo sunkumų, Druskininkų savivaldybė kartu su asociacija „Druskininkų šeimos paramos centras“ pradeda teikti naują paslaugą neįgaliesiems ir senjorams.

Druskininkų savivaldybė kartu su asociacija „Druskininkų šeimos paramos centras“ pradeda teikti naują paslaugą neįgaliesiems ir senjorams/Asociatyvi nuotrauka

Planuojama, kad jau nuo gruodžio 1 d., gyventojų prašymu, Druskininkų šeimos paramos centro darbuotojai galės nupirkti ir pristatyti maisto produktų, medikamentų, higienos ir kitų prekių, taip pat pagelbėti, sumokant mokesčius. Paslaugos gavėjui pati pristatymo paslauga bus nemokama, tačiau už pristatytus produktus ir prekes mokės asmuo arba jo artimieji.

Pristatymo išlaidos finansuojamos Europos socialinio fondo lėšomis pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Teisę į šią paslaugą turi didesnės rizikos susirgti sunkia COVID-19 ligos forma gyventojai – senyvo amžiaus (nuo 65 metų) ir negalią turintys asmenys. Produktai ir prekės galės būti pristatomi konkrečiam asmeniui vieną kartą per savaitę.

Gyventojai (ar jų artimieji) jau gali kreiptis į Druskininkų savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrių jo darbo metu ir, tiesiog paskambinus telefonu 8 684 34429, pateikti prašymą gauti šią paslaugą.