Lietuvos kariuomenė padėkojo už pagalbą, organizuojant pratybas Druskininkuose

Spalio pabaigoje Druskininkų savivaldybėje apsilankę Lietuvos kariuomenės Sausumos pajėgų vadovybės Štabo viršininko pavaduotojas civilių ir kariškių bendradarbiavimui pulkininkas leitenantas Vidas Grunda bei Civilių ir kariškių bendradarbiavimo skyriaus civilių ir kariškių bendradarbiavimo vyr. specialistas viršila Almantas Kvaraciejus padėkojo savivaldybės vadovams už tarpusavio paramą, asmeninį indėlį ir sėkmingai įvykdytas užduotis pratybų „Pasitikėjimas 2022“ metu, stiprinant Lietuvos kariuomenės karinių vienetų ir civilių institucijų bendradarbiavimą ir sąveiką.

Lietuvos kariuomenės atstovai padėkojo savivaldybei ir VšĮ valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centrui „Dainava“ už paramą, asmeninį indėlį ir sėkmingai įvykdytas užduotis pratybų „Pasitikėjimas 2022“ metu / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Padėkos įteiktos Druskininkų savivaldybės merui Ričardui Malinauskui, administracijos direktorei Vilmai Jurgelevičienei, Ūkio ir turto valdymo skyriaus vyriausiajam specialistui Albinui Žaliaduoniui. Mero pavaduotojui Linui Urmanavičiui įteiktas specialus padėkos medalis.

Padėkos taip pat įteiktos VšĮ valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centro „Dainava“ direktorei Vestai Janeikienei ir programų vadovei – informacinių sistemų administratorei Kristinai Aleškevičienei.