Įvairių institucijų specialistai diskutavo apie jaunimo problemas

Kaip spręsti jaunimo užimtumo problemas, kokių prevencijos priemonių imtis, įtariant galimą kvaišalų vartojimą? Kaip padėti jaunimui, turinčiam psichologinių problemų, kaip užkardyti galimas jaunimo nusikalstamumo apraiškas? Šiuos ir kitus klausimus nagrinėjo praėjusį penktadienį savivaldybėje organizuoto susitikimo dalyviai.

Savivaldybės mero pavaduotojas Linas Urmanavičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė apie Druskininkų jaunimo problemas diskutavo su įvairių institucijų atstovais: pedagogais, medikais, policijos pareigūnais, socialinės rūpybos, vaikų teisių specialistais ir psichologais.

Susitikimo metu buvo modeliuojamos kritinių situacijų sprendimo schemos, ieškoma naujų jaunimo užimtumo formų, tariamasi apie glaudesnį įvairių institucijų bendradarbiavimą sprendžiant aktualias jaunimo problemas.

Mero pavaduotojas L. Urmanavičius ir Administracijos direktoriaus pavaduotoja V. Grigorienė apie Druskininkų jaunimo problemas diskutavo su įvairių institucijų atstovais/Laimučio Genio nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija