Druskininkų savivaldybės administracijoje gyventojai aptarnaujami tik užsiregistravus iš anksto

Siekiant užtikrinti atitinkamus saugumo reikalavimus, į Druskininkų savivaldybės administraciją besikreipiantys gyventojai priimami specialiai tam skirtose klientų aptarnavimo vietose, tik užsiregistravus iš anksto. Gyventojai į konsultaciją užsiregistruoti gali telefonu 8 (3 13) 51517.

Į Druskininkų savivaldybės administraciją besikreipiantys gyventojai priimami specialiai tam skirtose klientų aptarnavimo vietose, tik užsiregistravus iš anksto/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Savivaldybės administracijos specialistai gyventojus taip pat konsultuoja ir nuotoliniu būdu: telefonu arba el. paštu ir Savivaldybės interneto tinklalapyje www.druskininkusavivaldybe.lt nurodytais darbuotojų kontaktais.

Jeigu gyventojo klausimų ar prašymų išspręsti nuotoliniu būdu tikrai neįmanoma, gyventojas registruojamas ir jam bus paskiriamas laikas konsultacijai. Nustatytomis valandomis atvykę gyventojai bus aptarnaujami greičiau ir operatyviau.

Atvykę gyventojai turi laikytis saugaus atstumo, asmens higienos reikalavimų – prieš konsultaciją dezinfekuoti rankas ir dėvėti apsauginę veido kaukę.

Druskininkų savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė nori atkreipti gyventojų dėmesį, kad išankstinė gyventojų registracija ne tik padeda išvengti didelių gyventojų srautų, bet ir taupo jų laiką.

Visas administracijos paslaugas galima rasti tinklalapio www.druskininkusavivaldybe.lt skyrelyje „Paslaugos“.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, pavyzdžiui, karščiuojantys, sloguojantys, kosintys, kurių pasunkėjęs kvėpavimas ar panašiai, aptarnaujami nebus.

„Didelis ir kryptingas savivaldybės darbas karantino metu, sąmoningas druskininkiečių požiūris bei atsakingas elgesys padėjo išvengti sergamumo rodiklių. Labai svarbu ir toliau elgtis saugiai, vengti gyventojų susibūrimo vietų bei eilių. Turime saugoti darbuotojus ir visus gyventojus, todėl dar labiau skatiname paslaugas užsisakyti elektroniniu būdu“, – sakė V. Jurgelevičienė.