Druskininkų ir Suvalkų planuose – bendri projektai

Druskininkų savivaldybėje lankėsi ir su savivaldybės vadovais bei specialistais susitiko Suvalkų (Lenkija) miesto savivaldybės vicemeras Łukasz Kurzyna ir Plėtros ir užsienio fondų skyriaus vedėjas Marcin Bonisławski.

Druskininkų ir Suvalkų savivaldybių vadovai aptarė galimybes vykdyti bendrus projektus šiais metais planuojamam „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 2021-2027 m.“ kvietimui / Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

Susitikime buvo aptartos galimybės vykdyti bendrus projektus šiais metais planuojamam „Interreg Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos 2021-2027 m.“ kvietimui.

Suvalkų atstovams aktualūs projektai, susiję su lietaus nuotekų tvarkymu, sveikatos prevencinių programų įgyvendinimu.

Svečiai iš Lenkijos išsakė poreikį įgyvendinti projektus atliekų tvarkymo, ekologinio sąmoningumo didinimo srityje – juos domina ekologinis švietimas, gyventojų edukacija rūšiuojant atliekas. Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas svečiams pristatė kurorto patirtį šioje srityje, Švietimo centre įrengtą EKO klasę bei pabrėžė, kad Druskininkams taip pat būtų aktualu plėtoti ekologinį švietimą.

Meras R. Malinauskas taip pat pažymėjo, kad bendradarbiauti galėtų ne tik savivaldybės, bet ir atskiros įstaigos – tai ypač aktualu, kalbant apie švietimo, sveikatos sritis.