Dėl pastato perėmimo Druskininkų savivaldybės taryba kreipėsi į Vyriausybę

Pirmadienį sušauktame Druskininkų savivaldybės tarybos posėdyje buvo priimti svarbūs sprendimai trimis klausimais.

Savivaldybės tarybos narys Modestas Vitkauskas pristatė siūlymą Tarybai kreiptis į Lietuvos Respublikos Vyriausybę dėl galimybės perimti pastatą, esantį Turistų gatvėje Nr. 13, nuosavybėn visuomenės poreikių tenkinimui.

„Tikimės, kad bus atsižvelgta į Druskininkų savivaldybės vertinimą, kad šiandien realiausias kompleksinis situacijos išsprendimo būdas yra statinio perėmimas viešajam poreikiui tenkinti. Ieškome būdų, kaip nepadaryti Savivaldybei žalos“, –  sakė M. Vitkauskas.

Jis pabrėžė, kad šis kreipimasis nėra Lietuvos Aukščiausiojo Teismo (LAT) sprendimo ginčijimas. Tarybos nariai kreipimuisi pritarė vienbalsiai – balsavo 17 posėdyje dalyvavusių politikų.

Druskininkų savivaldybės taryba taip pat pritarė dviejų, ankstesniuose posėdžiuose priimtų sprendimų dėl prašymo perduoti valstybinės žemės sklypus Druskininkų savivaldybei valdyti patikėjimo teise, redakcinio pobūdžio pakeitimams.

Tarybos narys M. Vitkauskas pristatė siūlymą Tarybai kreiptis į LR Vyriausybę dėl galimybės perimti pastatą, esantį Turistų gatvėje Nr. 13, visuomenės poreikių tenkinimui/Justino Kygos nuotrauka

Druskininkų  savivaldybės informacija