Atnaujinta kultūros projektų finansavimo tvarka: ką svarbu žinoti?

Druskininkų savivaldybė, siekdama didinti profesionalaus ir mėgėjų meno sklaidą bei sudaryti sąlygas realizuoti kūrybines idėjas ir sumanymus, kiekvienais metais finansuoja kultūros srities projektus.

Šiais metais pasikeitė šių projektų finansavimo tvarka. „Nuo šiol paraiškas kultūros srities projektams galima teikti visus metus – jų laukiame iki spalio 31 dienos. Pasikeitė ir projektų vertinimo kriterijai, pakoreguoti prioritetai – kviečiu atkreipti į tai dėmesį, ruošiant paraišką, nes nuo to, kaip aiškiai ir pagrįstai bus išdėstyta informacija ir kaip jūsų projektas atitiks reikalavimus, priklausys jo finansavimas. Skubėti pateikti paraiškų nereikia – jas vertinsime kiekvieno mėnesio paskutinę savaitę – iki pat spalio. Jei kyla neaiškumų dėl pasikeitimų arba norite pasikonsultuoti, kviečiu kreiptis į atsakingą specialistą, nes neteisingai užpildytos paraiškos priimamos nebus, jas reikės tikslinti“, – sakė Druskininkų savivaldybės administracijos Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Vaiva Žagunienė.

Druskininku savivaldybe kiekvienais metais finansuoja kulturos srities projektus / Laimos Rekevičienes nuotrauka

Dar vienas pasikeitimas, susijęs su kultūros srities projektų finansavimu – anksčiau buvo numatyta maksimali suma, kuri galėjo būti skiriama vienam projektui, dabar to nebeliko – finansavimas priklausys nuo projekto dydžio, turinio, pobūdžio, dėl šios priežasties itin svarbu atidžiai užpildyti paraiškos formą.

Druskininkų savivaldybės kultūros srities projektų finansavimo nuostatus, paraiškos formą bei vertinimo kriterijus, sutarties projektą galima rasti Druskininkų savivaldybės interneto svetainės www.druskininkusavivaldybe.lt skiltyje „Kultūra“.

Su paraiškos teikimu susijusiais klausimais konsultacijas teikia Druskininkų savivaldybės administracijos Turizmo, komunikacijos ir kultūros skyriaus vyriausioji specialistė Judita Bendaravičienė, tel. +370 61708840, el. p. judita.bendaraviciene@druskininkai.lt