Atnaujinta klientų aptarnavimo tvarka Savivaldybėje

Siekiant užtikrinti atitinkamus saugumo reikalavimus Druskininkų savivaldybės administracijoje, nuo spalio 28 d. įsigaliojo nauji reikalavimai į Savivaldybę atvykstantiems gyventojams:

• visiems lankytojams matuojama kūno temperatūra;

• visi lankytojai registruojami.

Jei besikreipiančiojo kūno temperatūra – 37,3 Co ir daugiau, jis neaptarnaujams Savivaldybėje, gyventojui nurodama vykti namo, kreiptis į savo šeimos gydytoją ar į karštąją liniją tel. 1808.

Informuojame, kad gyventojai priimami specialiai tam skirtose klientų aptarnavimo vietose, tik užsiregistravus iš anksto. Gyventojai į konsultaciją užsiregistruoti gali telefonu 8 (3 13) 51517.

Savivaldybės administracijos specialistai gyventojus taip pat konsultuoja ir nuotoliniu būdu: telefonu arba el. paštu, Savivaldybės tinklalapyje

www.druskininkusavivaldybe.lt nurodytais darbuotojų kontaktais.

Jeigu gyventojo klausimų ar prašymų išspręsti nuotoliniu būdu tikrai neįmanoma, gyventojas registruojamas ir jam paskiriamas laikas konsultacijai.

Nustatytomis valandomis atvykę gyventojai aptarnaujami daug greičiau ir operatyviau.

Atvykę gyventojai privalo:

• dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemonės (vyresni nei 6 metų amžiaus);

• laikytis saugaus atstumo;

• laikytis asmens higienos reikalavimų: prieš konsultaciją dezinfekuoti rankas, dėvėti apsauginę veido kaukę.

Atkreipiame dėmesį, kad asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių, pavyzdžiui, karščiuojantys, sloguojantys, kosintys, kurių pasunkėjęs kvėpavimas ir panašiai, aptarnaujami nebus.

Nuo spalio 28 d. įsigaliojo nauji reikalavimai į Savivaldybę atvykstantiems gyventojams/Asociatyvi nuotrauka