Administracijos direktorė V. Jurgelevičienė apdovanota „Darbo žvaigždės medaliu“


Spalio 8 d. Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų (VPPAR) surengtoje konferencijoje „Žiedinė ekonomika regione“ buvo diskutuota apie žiedinės ekonomikos principus, galimybes bei iššūkius. Renginio metu Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo ir mokslo bendruomenės vardu ir Tarybos sprendimu, įteikti garbingi apdovanojimai kraštui nusipelniusiems žmonėms.

V. Jurgelevičienė „Darbo žvaigždės medaliu“ apdovanota už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į organizacijos vystymąsi, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į organizacijos vystymąsi, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų „Darbo žvaigždės medaliu“ apdovanota Savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė.

Taip pat Rūmų Tarybos sprendimu, apdovanota Alytaus rajono savivaldybės mero pavaduotoja Dalia Kitavičienė, Alytaus miesto savivaldybės Turto valdymo ir verslo vedėja Auksė Juonienė, fotomenininkas Juozas Muzikevičius, Žmonių su negalia teisių stebėsenos komisijos pirmininkė Kristina Dūdonytė ir UAB „Coner“ direktorius Edvardas Bielskis.

„Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai jungia skirtingus verslus ir organizacijas, mokslo institucijas, įstaigas, o veikimo ir dėmesio laukas – nuo socialinio dialogo su valdžios institucijomis iki bendrų socialinių projektų su bendruomenėmis. Džiaugiamės bendrose veiklose sutinkantys daug žmonių, kuriems norisi padėkoti už tai, kad savo darbu padeda augti visam regionui įvairiose srityse“, ─ sakė Vilniaus prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Leonavičius.

Administracijos direktorė V. Jurgelevičienė nuo 2020 m. kartu su Savivaldybės komanda nuveikė daug svarbių darbų, tobulinant savivaldybės viešųjų pirkimų sritį, kuriant efektyvią atliekų tvarkymo sistemą, administruojant bei koordinuojant svarbius projektus. Ji prisidėjo prie glaudaus bendradarbiavimo su verslo atstovais skatinimo, dalyvavo, priimant sprendimus dėl apskaitos, informacinių, bendruomenės įtraukimo į valdymą sistemų diegimo ir tobulinimo, administracinės naštos mažinimo, dirbo, formuojant ir kuriant išskirtinį Druskininkų kurorto įvaizdį. V. Jurgelevičienė pastebimai prisidėjo prie didžiausių ir svarbiausių Druskininkų projektų, tokių kaip Vandens parkas, Slidinėjimo trasos, Lynų kelias, naujojo Kultūros centro ir kitų įgyvendimimo.

„Kiekvienas apdovanojimas yra labai svarbus, nes tai – įvertinimas už visus nuveiktus darbus. Džiaugiuosi įvertinimu ir jaučiuosi puikiai, nes žinau, kad einame teisingu keliu. Žinoma, tai ir didelė atsakomybė stengtis dar labiau. Dėkoju visai komandai, kurios dėka galime kartu įgyvendinti daug sėkmingų darbų“, ─ sakė V. Jurgelevičienė.

Apdovanojimas „Darbo žvaigždės medalis“ įsteigtas, siekiant juo pagerbti regioninių Rūmų narių darbuotojus, nusipelniusius profesijos lyderius ir kitus asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, gebėjimą nuolat tobulinti kvalifikaciją ir žinias, asmeninį indėlį į įmonės ar organizacijos vystymąsi. Sprendimą skirti apdovanojimą regionuose priima regionų rūmų tarybos, asociacijoje – prezidiumas kartu su generaliniu direktoriumi.

V. Jurgelevičienė „Darbo žvaigždės medaliu“ apdovanota už ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į organizacijos vystymąsi, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, už nuopelnus Lietuvos ūkio gerovei/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka