Verslininkė J. Mazaliauskienė: „Druskininkai – grožio ir poilsio oazė, prie kurios puoselėjimo norisi prisiliesti savomis rankomis“

Druskininkuose, birželio 23 d. oficialiai atidarytas batutų parkas dėl savo koncepcijos ir struktūros tapo išskirtine kurorto pramogų zona. Šio verslo atstovai – Justina ir Eimantas Mazaliauskai neslepia susižavėjimo Druskininkais, išpuoselėta miesto aplinka, puikia infrastruktūra, sau lygių neturinčiais objektais, nuoširdžiais vietiniais gyventojais bei poilsį čia besirenkančiais žmonėmis. „Taip gera, lengva, gražu – dairaisi aplink ir jautiesi lyg pasakoje, džiaugiamės, pasirinkę gyvenimą šiame mieste“, – sako J. ir E. Mazaliauskai. Šių jaunų žmonių didžiausia vertybė – šeima, kuri ir įkvėpė tokio verslo modelį. 

„Tai – projektas, kuriuo labai tikime ir norime, kad jis tokį patį įspūdį paliktų mūsų lankytojams“/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Justinos ir Eimanto meilės istorija – romantiška ir kupina gražiausių emocijų. Dar būdami moksleiviai, jie susipažino autobuse, vežusiame į folkloro muzikos koncertą. Gražią jaunuolių draugystę vainikavo vestuvės, o pernai pora paminėjo santuokos dešimtmetį.

„Nuolat puoselėjami santykiai atneša didelių dividendų. Džiaugiuosi ir didžiuojuosi savo vyro kantrybe, palaikymu, ramybe, šiluma, gera kartu auginti vaikus – Rapolą bei Mykolą, diegti jiems šeimos vertybes, tradicijas ir žinoti, kad visa tai turės tęstinumą. Turime nuostabius pavyzdžius – savo tėvus, santuokoje gyvenančius daugiau kaip 30 metų. Norime, kad kuo daugiau šeimų būtų laimingos, gerbtų, palaikytų, suprastų vienas kitą, todėl ir verslą rinkomės, orientuotą į šeimą“, – pasakojo verslininkė. Šeimos tandemas puikiai gali pritaikyti žinias, įgytas studijų metu: Eimantas – transporto inžinerinės ekonomikos ir regioninės plėtros ekonomikos ir politikos, Justina – turizmo vadybos studijų žinias ir įgūdžius. Eimantas ilgą laiką dirbo Druskininkų savivaldybės Investicijų ir turto valdymo skyriuje – ruošė, teikė projektus, juos derino, dabar šias žinias taiko verslo aplinkoje. Jauna šeima turi kaimo turizmo verslą, taip pat verčiasi vandens dviračių, elektrinių transporto priemonių, velomobilių nuoma. „Tai – projektas, kuriuo labai tikime ir norime, kad jis tokį patį įspūdį paliktų mūsų lankytojams. Dirbame visa šeima – visur visi kartu. Kaip kumštis! Aš su vyru, mano tėtis Virgis ir mama Dalė. Net ir mūsų mažieji šeimos nariai skuba padėti, dalijasi darbais, noriai įsitraukia.

Naujasis „JumPark“ batutų parkas dėl savo koncepcijos ir struktūros tapo išskirtine kurorto pramogų zona/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Vieni esame atsakingi už paslaugų suteikimą vietoje, kiti už rinkodarą ir dokumentacijos tvarkymą, treti už techninę priežiūrą ir remontą“, – kalbėjo J. Mazaliauskienė.

Batutų parkas, atidarytas prie Vijūnėlės ežero, puikiai matomas iš toli. Didysis batutas suskirstytas zonomis, jame laukiami visi – ir maži, ir dideli. Batutų parką sudaro laisvo šokinėjimo, krepšinio, kvadrato zonos, lipni sienelė, kempinių baseinas ir laipiojimo, kopimo zona.

Laisvo šokinėjimo erdvėje – kliūtis, per kurią galima šokinėti, o čia praleidžiantiems daugiau laiko – vis pasitikrinti savo meistriškumą. Krepšinio zonoje – 4 krepšinio lentos su lankais. Kvadrato zonoje galima žaisti kamuoliu, skirstytis komandomis, dūkti visiems drauge. Apsirengus specialų kostiumą, galima ir „prilipti“ prie sienos, vartytis. Šokant į aukštį – lenktyniauti, varžytis, kuris vikresnis, arba nerti į baseiną.

„Nepakartojami ir neįkainojami įspūdžiai, kai ir tėtis, ir senelis, ir mama, ir vaikučiai dūksta kartu. Todėl batutų parke organizuojame ir mažųjų šventes, kviečiame švęsti gimtadienius, kitas progas. Ypač daug dėmesio skiriame saugumui, ribojame lankytojų skaičių vienu metu, supažindiname su saugaus elgesio taisyklėmis, prižiūrime ir saugome lankytojus.

Batutų parkas prasidėjo nuo leidimų, suteikusių galimybę išpildyti paruošto projekto sąlygas. Džiaugiamės Druskininkų savivaldybės administracijos palaikymu, tikėjimu mūsų iniciatyva,“ – pasakojo J. Mazaliauskienė. Anot verslininkės, tai – analogų neturintis batutų parkas po atviru dangumi. Panašius parkus galima išvysti tik pajūryje ir sostinėje.

Naująjį pramogų objektą jau spėjo pamėgti ir druskininkiečiai, ir miesto svečiai. Kalbinti lankytojai džiaugėsi atsiradusia įdomia pramogų erdve, kurioje galima turiningai leisti laisvą laiką, užsiimti aktyvia veikla, žaisti kartu su artimaisiais ar visa šeima. Lankytojai ypač vertina patogią erdvę ir pramogų kokybę.

„Ar kada svajojote atrasti vietą, kurioje nejaustumėte žemės po kojomis ir kurioje nebūtų aukščio baimės? Kurioje atsispirti ir atšokti būtų galima net ir nuo sienų ir taip pajausti skrydžio malonumą?“, – klausia batutų parko šeimininkai ir kviečia visa tai išbandyti patiems.

Batutų parkas miesto gyventojų ir kurorto svečių laukia kiekvieną dieną iki pat rugsėjo mėnesio nuo 10 iki 21 val. Rugsėjo ir spalio mėnesiais lankytojai bus laukiami savaitgaliais bei švenčių dienomis.

Išskirtinai mažos kainos, adrenalino pliūpsniai, šypsenos bei juokas ir kasdienybės praskaidrinimas – visa tai rasite naujajame batutų parke!

Batutų parke smagių akimirkų gali patirti visa šeima/Roberto Kisieliaus ir Justino Kygos nuotraukos