Tai bent! „Snow Arenoje“ įsikūrė Kalėdų senelio rezidencija

Druskininkuose šiemet Kalėdos žada būti „Tai bent“! Kada tik beatvyktumėte – prieš ar ir po Kalėdų – druskininkiečius ir kurorto svečius pasitiks ne tik šventiškas, įspūdingai pasipuošęs miestas, įvairūs, spalvingi ir inovatyvūs renginiai Pramogų aikštėje, bet ir tikrų tikriausi, stebuklingi stebuklingo Kalėdų miško gyventojai, įsikūrę „Snow Arenoje“ bei čia atidaryta Kalėdų senelio rezidencija. Tai ypatinga šių metų naujiena, dėl kurios nuo šiol tikrai Druskininkus galima drąsiai tituluoti Lietuvos žiemos ir Kalėdų sostine.

Švenčių laikotarpiu į Druskininkus persikels ir Lietuvos jaunosios auditorijos pamėgtas serialas „Tai bent Kalėdos“ / Organizatorių nuotrauka

Šią džiugią naujieną druskininkiečiai ir kurorto svečiai sužinojo, gavę telegramą iš Kalėdų miško, „Tai bent Kalėdos“ namelio:

Skubus pranešimas iš Kalėdų miško!

Dėmesio! Dėmesio! Pasaulyje vyksta spartus oro atšilimas, miesto žmonės ir miško žvėrys kalba, kad netrukus mūsuose žiemos metu net nebeišvysime sniego! Privalome imtis veiksmų ir padaryti viską, kad taip nenutiktų, kad pasaulis neperšiltų, o žiema būtų balta, kokia ir privalo būti. Net neabejojame, kad su Jūsų pagalba tikrai to pasieksime. Pranešame, kad stebuklingame Kalėdų miške per šilta jau ir pačiam Kalėdų Seneliui, todėl elfai perkelia Senelio namelį į Druskininkus, „Snow Areną“! Juk tai vieta, kur ištisus metus, net karštą vasarą, galima mėgautis baltut baltutėliu sniegu! Tad iškilmingai skelbiame, kad nuo pirmos žiemos dienos „Snow Arenoje“ duris atvers „Kalėdų Rezidencija“! Laukiami joje visi – ir maži, ir dideli. Kasdien rezidencijoje sutiksite dar nematytus ir jau pažįstamus elfus, aplankysite stebuklingą Senelio namelį, pamatysite, kaip tvarkingai Rudolfas įsirengė savo gardelį, o gal susitiksite ir su pačiu Kalėdų Seneliu – žinoma, jei jis tuo metu kartu su Rudolfu stebuklingomis dangaus rogėmis nebus išlėkęs tvarkyti ikikalėdinių ir pokalėdinių stebuklingų dienos darbų. Arenoje šurmuliuos mugė, garuos žolynų arbata, dūzgs kūrybingos ir tvarios elfų dirbtuvės, vyks ypatingi koncertai ir dar neregėtos pramogos! Atvykite į Druskininkus, į „Snow Areną“, ir Kalėdos bus – Tai Bent!

Šventinių reikalų komitetas

Įgyvendino originalų projektą

„Snow Arenos“ vadovas Aivaras Kadziauskas patvirtino, kad čia tikrai įsikurs Kalėdų senelio rezidencija, kurioje visą gruodį ir sausį, iki pat Trijų Karalių šventės, vyks gausybė įdomių renginių.

„Džiaugiamės, kad mums pavyko susitarti su visoje šalyje žinomais švenčių organizatoriais – „Kaukių akademija“, prekės ženklo „Tai bent“ valdytojais, kurie sutiko „Snow Arenoje“ įrengti Kalėdų senelio rezidenciją. Švenčių laikotarpiu į Druskininkus persikels ir Lietuvos jaunosios auditorijos pamėgtas serialas „Tai bent Kalėdos“, kuris per LRT televiziją rodomas jau ketvirtą sezoną“, – sakė „Snow Arenos“ vadovas.

Pasidomėjus, kurioje arenos vietoje įsikurs Kalėdų senelio rezidencija, A. Kadziauskas papasakojo, kad rezidencija įsikurs „Snow Arenos“ fojė. Tai – atvira Kalėdų scena, skirta kasdieniams, šventiniams elfų, Senelio ir jo grupės muzikiniams pasirodymams, miesto bendruomenės ir Lietuvos atlikėjų koncertams bei nesibaigiantiems sveikinimams ir šventinėms pramogoms.

„Kadangi pas mus visais metų laikais yra sniego, tai jau seniai galvojome apie Kalėdų senelio rezidencijos įkūrimą. Dabar, profesionalų padedami, tą idėją įgyvendinsime. Jei viskas pavyks, tai kitais metais galvojame apie šio projekto plėtrą, įrengiant aplink „Snow Areną“ visą kalėdinį miestelį“, – sakė A. Kadziauskas.

Direktorius pastebėjo, kad šiemet Kalėdų senelio rezidencijoje numatyta labai intensyvi šventinė programa, kuri bus atnaujinama kiekvieną savaitę. Darbo dienomis rezidencijoje vyks mažesnės apimties renginiai, o savaitgaliais – koncertai ir spektakliai. Rezidencijoje visą šventinį laikotarpį šurmuliuos Kalėdomis kvepianti prekybos mugė.

„Rezidencija pradės veikti nuo gruodžio 1 dienos, tačiau oficialus jos atidarymas numatytas sekmadienį, gruodžio 3 d., po Druskininkų kalėdinės eglės įžiebimo“, – sakė A. Kadziauskas.

Susitiks su pamėgtais personažais

Apie naujai kuriamą rezidenciją Druskininkuose ir kitas „Tai bent“ šių metų naujienas papasakojo serialo „Tai bent Kalėdos“ ir viso projekto „Tai bent“ prodiuseris ir režisierius Mykolas Vildžiūnas: „Išties labai smagu, kad serialas, užgimęs pandemijos metu, kaip priemonė padėti vaikams ir jų tėvams prisitaikyti prie kintančio pasaulio taisyklių, kad visi kartu lengviau išbūtume nešventišką karantiną, išaugo ir jau ketvirtąjį sezoną pradeda su ypatingomis naujienomis“.

Kasmečio šventinio TV Kalėdų serialo kūrėjų komanda, padėjo Seneliui kartu su elfais, o ir visais stebuklingo Kalėdų miško gyventojais, persikraustyti į Druskininkų „Snow Areną“ ir žada, kad atvykę į rezidenciją, tikrai pamatysite daugiau nei TV ekrane.

„Esame dėkingi už pakvietimą ir pasitikėjimą Kalėdų dvasią ir projekto misiją įkurdinti ten, kur visada yra sniego ir kur atvyksta žiemos bei švenčių išsiilgusi publika. Kalėdų Senelio namelis įsikurs „Snow Arenos“ fojė. Atvykite gyvai sutikti Kalėdų Senelio elfus, išvysti elnio Rudolfo gardelį, sukrimsti sausainį prie stebuklingo namelio židinio, pasigaminti aplinką tausojantį Kalėdų eglutės žaisliuką, spalvinti ir kurti naujus stebuklingo Kalėdų miško veikėjus, mėgautis Senelio pasakomis ir įsitraukti į netikėtus bendruomenės ir populiariųjų atlikėjų koncertus. O išsiilgusiems sniego pramogų tebūnie tai puiki proga prisiminti, kad čiuožti nuo kalno yra ne tik smagu, o bent kartą metuose – dar ir privaloma!“, – sakė prodiuseris M. Vildžiūnas.

Jis pridūrė, jog Kalėdų senelio rezidencijoje yra laukiami ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, nes čia jų taip pat laukia daug įdomybių ir naujų patirčių.

„Tai bent Rezidencija” duris atvers pirmą žiemos dieną – gruodžio 1-ąją – ir bus atvira iki pat atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventės jau kitąmet, sausio 6 d., per Trijų Karalių šventę. Rezidencija veiks „Snow Arenos“ darbo laiku. Sekite informaciją, apie renginių programą jums praneš naujos Kalėdų senelio telegramos.

Pirmasis „Tai bent koncertas“ Kalėdų senelio rezidencijoje rengiamas jau ateinantį sekmadienį, gruodžio 3 d., 14 ir 16 val. Visi individualūs renginiai Kalėdų senelio rezidencijoje – nemokami!

Jeigu pageidaujate specialiai Jums skiriamo Kalėdų senelio laiko (darželių vaikų grupėms, organizacijų darbuotojų vaikams ir panašiai), jį taip pat galima užsisakyti tel. +370 614 11270. Tuo pačiu telefonu gali skambinti ir tie, kas šventiniu laikotarpiu nori prekiauti (ne maisto prekėmis ir gėrimais). Dar turime keletą laisvų prekybos vietų.

Druskininkuose šiais metais Kalėdos bus „Tai bent“!