Muzikinio fontano erdvėse sužibo šviečiančių moliūgų parkas

Praėjusį šeštadienį Druskininkų muzikinio fontano erdvėse surengta arbatos ir šviečiančių moliūgų šventė, druskininkiečius ir kurorto svečius sukvietusi pasigrožėti Druskininkų krašto bendruomenių ir vietinio verslo atstovų išskaptuotais moliūgais.

Kai sutemo ir moliūgų viduje buvo uždegtos žvakės, visi suskubo gėrėtis užburiančiais vaizdais ir įamžinti išradingai papuoštus moliūgus.

Moliūgus ir kompozicijas kūrė ir eksponavo Jaskonių-Naujasodės, Bilso ir Švendubrės kaimų bendruomenės, Viečiūnų progimnazija, „Ryto“ gimnazija, „Saulės“ mokykla, lopšeliai-darželiai „Žibutė“ ir „Bitutė“, Viečiūnų ir Leipalingio laisvalaikio salės, centras AQUA, „Vido malūnas“, Profesinio mokymo centro „Žirmūnai“ Druskininkų filialas, viešbutis „Goda“, „Upa“, Socialinių paslaugų centras ir Viečiūnų savarankiško gyvenimo namai, „Eglės sanatorija“, mokymo centras „Dainava“, „Love Island“, „Laputė.lt“, pavieniai asmenys. Daugiausia moliūgų buvo galima suskaičiuoti Viečiūnų progimnazijos ir lopšelio-darželio „Bitutė“ kompozicijose.

Renginio organizatoriai, matydami didelį žmonių  susidomėjimą, pakvietė išrinkti moliūgą karalių. Į šį titulą pretenduoja 24 moliūgų kompozicijos, už kurias balsuoti buvo galima ir renginio metu vietoje, ir internete

(https://www.facebook.com/Druskininkai.Kurortas/photos/pcb.1216986718497489/1216980911831403/?type=3&theater).

Atėjusieji į renginį daugiausia balsų atidavė gražuoliui „Eglės sanatorijos“ moliūgui. O „Facebook“ paskyroje „Druskininkai –  sveikatos šaltinių kurortas“ dar galite spėti atiduoti ir savo balsą už Jums labiausiai patinkantį moliūgą ar kompoziciją – balsavimas tęsis iki lapkričio 4 d. 12 val. Vėliau bus sumuojami renginio vietoje ir internetu balsavusiųjų balsai ir skelbiamas nugalėtojas – moliūgą karalius, kurio kūrėjai bus apdovanoti šauniais prizais!

Arbatos ir šviečiančių moliūgų šventė druskininkiečius ir kurorto svečius sukvietė pasigrožėti Druskininkų krašto bendruomenių ir vietinio verslo atstovų išskaptuotais moliūgais/Laimos Rekevičienės nuotraukos

Druskininkų  savivaldybės informacija