SPA malonumai Druskininkuose: kur verta apsilankyti?

SPA Druskininkai yra bene populiariausia Google paieška. Tad akivaizdu, kad lietuviai – ištroškę kokybiško poilsio šiame kurortiniame mieste. Juk Druskininkai – seniausias ir didžiausias visus metus veikiantis kurortas. Čia nuostabu tai, kad be visų SPA malonumų, galite pasimėgauti ir nuostabia gamta: žemyninėmis kopomis, pušynais, pro šalį tekančiu Nemunu. Na, o kur apsilankyti, kad būtumėte palepintais atpalaiduojančiais, pramoginiais bei gydomaisiais SPA?

„Spa Vilnius“ Druskininkuose

„Spa Vilnius“ turi padalinį Druskininkuose. Tai – nuostabus aštuonių aukštų viešbutis skirtas tiek ramiam poilsiui dviese, tiek su šeima ar draugais. Čia, po vienu stogu, jūs rasite SPA su mineralinio vandens biuvete, baseinu ir net daugiau nei 300 procedūrų!

Šis viešbutis turi naujieną – masažą su medumi. Tad jei dar nesate tokio išbandę, tai – unikali galimybė. Taip pat „Spa Vilnius“ galėsite pasimėgauti pirties ritualais, kineziterapija, įvairiais masažais: nuo švediško iki povandeninio.

Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „AQUA“

Druskininkai vandens parkas – vieta, kurią aplanko bene visi kurorto svečiai, nepaisant to, kur jie yra apsistoję. Prie pat Nemuno įsikūręs vandens parkas nepalieka abejingų! Čia jūsų laukia tropinis karštis, baseinai, palmės, pramogos.

Druskininkų gydykla – visai čia pat, šalia vandens parko, įsikūrusi sveikatinimosi įstaiga, kur šiuolaikinių technologijų dėka jūsų lauks modernios gydomojo purvo vonios, mineralinio vandens vonios ir baseinai, pirtys, masažo, fizioterapijos, kineziterapijos, poilsio kambariai, žiemos sodai ir mineralinio vandens biuvetės. 

„East Island SPA“

Nors šis SPA yra Druskininkuose, atvykę, pasijusite lyg būtumėte Rytuose. Tai – daugiausiai Rytų kultūros šalių atstovaujantis SPA tinklas Lietuvoje, kurių vienas iš padalinių – Druskininkuose. Rytų išmintimi bei filosofija paremta įmonės koncepcija jau daugiau nei 14 metų siekia nenutolti nuo to ir pasiūlyti savo klientams kuo platesnį ir išskirtinį ne tik tradicinių, bet ir rytietiškų paslaugų pasirinkimą. Tad jūsų čia lauks tradiciniai masažai, Kambodžos, Tailando, Balio masažai, kūno šveitimai, įvyniojimai, kaukės, hamamo procedūros, vonios, kosmetologinės paslaugos.

Karolio Dineikos sveikatingumo parko kaskadų ir pirties kompleksas

Šis kompleksas, tai vieta, kur galėsite pasimėgauti gamta, pajusti upės galią ir pirties karštį. Sveikatingumo parke atsigaivinsite net ir kaitriausią dieną. Patogūs gultai vilioja saulės vonioms ar ramybės valandėlei, besiklausant kaskadų šniokštimo. Ieškantiems aktyvesnio poilsio patiks komplekse organizuojamos sveikatingumo mankštos, tad sau tinkamą veiklą ras kiekvienas: tiek tingaus, tiek aktyvaus poilsio mėgėjas.