Šiltnamiai internetu: kaip teisingai pasirinkti?

Internetinė prekyba jau kuris laikas yra tapusi dažno kasdienybe, o dabar, kai esame tapę savotiškai pasaulinės pandemijos įkaitais, šią galimybę atranda (ar yra priversti taip padaryti) dar daugiau žmonių. Internetiniame pirkinių krepšelyje atsiduria ne tik tokios prekės kaip, pavyzdžiui, maistas, vaistai ar rūbai, bet ir kur kas labiau specifinės, pavyzdžiui, sodo bei daržo reikmenys. Taip, svajonės turėti nuosavą šiltnamį nesukliudys ir draudimai be svarbaus reikalo eiti iš namų ir „šturmuoti“ prekyvietes. Išsirinkti šiltnamį galima ir namuose, jaukiai gurkšnojant karštą kakavą! Kaip populiaru sakyti, roges ruošk vasarą!

Internetinės prekybos privalumai

Bendrais bruožais apžvelkime, dėl kokių privalumų patraukli internetinė prekyba.

Esate nepriklausomas nuo vietos. Nesvarbu, ar gyventumėte sostinės centre, ar vienkiemyje netoli miško: jums pasiekiamas visų internetinių parduotuvių asortimentas. Nereikės sukti galvos, kaip pasiekti vieną ar kitą fizinę parduotuvę, blaškytis ieškant laisvos vietos stovėjimo aikštelėje ar stumdytis eilėse su gauja kitų nekantraujančių pirkėjų. Išsirinkti savo svajonių šiltnamyje galite bet kur: darbuose (aišku, per laisvą pertraukėlę), parke ant suoleliu, namuose ir panašiai. 

Sutaupote laiką. Dažnas apsipirkimų nemėgsta dėl to, jog vietoje jų laiką mieliau skiria prasmingesnei veiklai. Internetinė prekyba padeda taupyti mūsų laiką bei leidžia apsieti be kompromisų, pavyzdžiui, apsipirkinėti ar bendrauti su šeima. Užtenka laisvos minutėlės: jums reikalingi daiktai jau pakeliui arba laukia jūsų (pasirinkus atsiėmimą patiems).

Galite palyginti skirtingų pardavėjų pasiūlymas ir pasirinkti geriausią variantą. „Nusivarote nuo kojų“ peržvelgęs dominančias prekes vienoje parduotuvėje ir jėgų konkurento pasiūlymų peržiūrai nebelieka? Apsiperkantys internetu su tokia problema nesusiduria. Vos keli pelės klavišo spustelėjimai: kelios parduotuvės aplankytos ir geriausias variantas pasirinktas!

Į ką atkreipti dėmesį perkant šiltnamį internetu?

Iš kokių medžiagų šiltnamis pagamintas? Jei nusprendėte pirkti šiltnamį internetu ar tiesiog plačiau pasidomėti apie šią sodo prekę, akivaizdu, jog „tradicinis“ variantas, suręstas iš senų langų, jūsų nevilioja. Visai suprantama: šiltnamius renkasi ne tik gyvenantys kaimuose, bet ir jaunesnės kartos atstovai, turintys individualius namus ar kotedžus, ir, natūralu, puoselėjantys savo namų valdos aplinką.

Vienas populiariausių pasirinkimų, vertinamas dėl puikių eksploatacinių savybių – iš polikarbonato pagaminti šiltnamiai. Kokybiška polikarbonatine danga dengtiems šiltnamiams taikoma net 10 metų garantija, tad kaina, kuri iš pažiūros atrodo didelė, akimirksniu „susitraukia“. Šio tipo šiltnamiai pasižymi puikiomis šilumos izoliacinėmis savybėmis, yra skaidrūs ir puikiai praleidžia augalams taip reikalingą šviesą, taip pat tvirti ir atsparūs tokioms gamtos išdaigoms kaip, pavyzdžiui, kruša.

Kokio dydžio šiltnamis reikalingas? Spręsdami šį klausimą, įvertinkite ne tik teritorijos dydį, bet ir šiltnamyje planuojamų auginti augalų kiekį bei rūšis. Vieniems augalams reikalingas didesnis plotas, jie aktyviai stiebiasi į viršų ir panašiai. Būtent augalų gerovė ir turėtų būti pagrindinis kriterijus, nulemsiantis jūsų apsisprendimą.

Kiek kainuoja šiltnamiai? Viskas priklauso tik nuo jūsų norų, o šiuos, savaime suprantama, reguliuoja finansinės galimybės. Šiltnamio kainą lemia ne tik dydis, bet ir medžiagos (pavyzdžiui, aliuminio karkasas yra brangesnis nei cinkuotas plieno), gamintojas (kiniečių gaminiai, kaip ir apie bet kurias kitas prekes kalbant, kainuoja mažiau), komplektacijos sudėtis.

Kur pirkti šiltnamius internetu? Įsigyti šį produktą siūlo ne vienas pardavėjas, tad plati pasiūla neretai susuka galvą. Mūsų pasiūlymas – šiltnamiai internetu iš „Meistro kodo“. Šioje internetinėje parduotuvėje rasite platų pasirinkimą šiltnamių bei kitų sodo/daržo prekė. Kokybė, profesionalumas, patraukli kaina, dėmesys klientui – savybės, dėl kurių pirkėjai vėl ir vėl čia grįžta!