Šeimos diena Viečiūnuose

Pirmąjį gegužės sekmadienį minime Motinos dieną, o pirmąjį birželio sekmadienį – Tėvo dieną, o šių dviejų švenčių sandūroje – gegužės 15-ąją – pasaulyje švenčiama Tarptautinė šeimos diena. Ta proga saulėtą gegužės 14-ąją žydinčiame Viečiūnų obelų parke, prie Bendruomenės centro viečiūniškiai ir miestelio svečiai gausiai rinkosi į tradicinę šeimų šventę.

Tradicinės šeimų šventės Viečiūnuose akimirkas užfiksavo Alvydas Lukoševičius

Šventės metu šeimos aktyviai dalyvavo „Robotikos akademijos“ įkurtame „Lego kiemelyje“, kuriame šeimos susikaupusios konstravo bei varžėsi su robotais.

Rankos taiklumą šeimos išbandė „Bočių“ pasagos mėtymo klubo rungtyse. Veiklos netrūko ir Viečiūnų progimnazijos ikimokyklinio ugdymo „Linelis“ pedagogų įkurtame kiemelyje. Viečiūnų vaikų dienos centro vaikai pakvietė šeimas žaisti lauko žaidimus, Druskininkų visuomenės sveikatos biuro sugalvoti žaidimai ir veiklos privertė šeimas gerokai pasistengti, atliekant jų sugalvotas užduotis.

Nei vieno abejingo nepaliko Valstybės sienos apsaugos tarnybos Druskininkų Raigardo pasienio užkardos kinologų ir jų augintinių pasirodymas bei Druskininkų priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos įrangos ir „Išgyvenimo kuprinės“ pristatymas. O kur dar linksmybės ant batutų, įvairiais personažais nupiešti laimingi vaikų veidukai, dūmų ir burbulų šou!

Neprailgo ir linksmai praleistas mažųjų laikas su klounu Lulu – jis išjudino vaikučius ir kvietė aktyviai dalyvauti šventėje.

Už jaukią koncertinę programą dėkojame M. K.Čiurlionio meno mokyklos Gitarų ansambliui, Druskininkų kultūros centro šiuolaikinio šokio studijai „Opus“, solistei iš Lazdijų Lukai Bagdonaitei, gausiam M. K. Čiurlionio meno mokyklos choreografijos skyriaus auklėtinių būriui, šokių kolektyvui „Sote“. Už nuotaikingas dainas AČIŪ tariame lopšelio-darželio „Žibutė“ auklėtinei Smiltei Urbonaitei ir Viečiūnų lopšelio-darželio „Linelis“ mergaičių ansambliui.

Prizai, kuriuos įsteigė „Grand SPA Lietuva“, Viečiūnų seniūnija ir Viečiūnų bendruomenė, loterijos būdu buvo išdalinti šventėje aktyviai dalyvavusioms šeimoms.

Šventės organizatoriai – Viečiūnų laisvalaikio salė, Viečiūnų bendruomenė, Viečiūnų seniūnija.

Tradicinės šeimų šventės Viečiūnuose akimirkas užfiksavo Alvydas Lukoševičius

Jolita Miliauskė,
Viečiūnų laisvalaikio salės vadovė