Poilsis K. Dineikos sveikatingumo parke bus dar malonesnis: įrengti hamakai

Praėjusią savaitę K. Dineikos sveikatingumo parke pakabinta 10 hamakų, skirtų patogesniam ir malonesniam druskininkiečių ir kurorto svečių poilsiui.

Hamakus Druskininkams padovanojo draudimo bendrovė BTA, trečius metus įgyvendinanti socialinį projektą, skirtą streso mažinimui. Bendrovė teigia, kad, įrengus hamakus, žmonėms suteikiama galimybė atsikvėpti ir juose prigulus pasisupti, galbūt net nusnausti, kas yra vienas efektyviausių streso mažinimo būdų.

K. Dineikos sveikatingumo parke pakabinta 10 hamakų, skirtų patogesniam ir malonesniam druskininkiečių ir kurorto svečių poilsiui/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka

K. Dineikos sveikatingumo parkas hamakų įrengimui parinktas kaip sveikatingumo ir ramaus poilsio oazė, itin pamėgta turistų ir vietos bendruomenės.

Sveikatingumo parkas įkurtas 1930 metais, o 1952-aisiais, pradėjus vadovauti K. Dineikai, buvo reorganizuotas ir išplėstas.

Vėliau unikaliais gamtiniais ištekliais garsėjęs ir praeityje buvęs ypatingai populiarus parkas, priklausęs profsąjungoms, buvo apleistas. Pasibaigus kone dešimtmetį trukusioms diskusijoms, Vyriausybė perdavė parką Druskininkų savivaldybei ir 2013 metais buvo pradėti Sveikatingumo parko rekonstrukcijos darbai.

2015 metais lankytojams vartus atvėrė iš pagrindų atnaujintas K. Dineikos sveikatingumo parkas, 2020 m. buvo baigtas paskutinysis parko atnaujinimo etapas.