Norite skaniai ir nebrangiai pavalgyti? Jūs laukiami kavinėje „Bebenčiukas“!

Kaip jau pastebėjo druskininkiečiai, po nedidelės pertraukos duris vėl atvėrė legendinė kavinė „Bebenčiukas“, kuri visada garsėjo didelėmis patiekalų porcijomis ir maža dienos pietų kaina.

Norite greitai, skaniai, sočiai ir nebrangiai papietauti, užsukite į kavinę „Bebenčiukas“, esančią Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g. 83

Norime akcentuoti, kad kol kas sugebėjome visa tai išlaikyti, nepaisant didelių elektros ir nuolat augančių maisto produktų kainų. Džiaugiamės, kad tokiomis kainomis pietauti pas mus pritraukiame daug nuolatinių klientų, kurie maistą pasiima patys, valgo vietoje nuo 11 val. net iki 15 val. arba užsisako per interneto platformą
www.bigmeniu.lt su pristatymu į pageidaujamą vietą Druskininkų mieste.

Taip pat norime informuoti apie naujovę – nuo 15 iki 17 val. kavinėje „Bebenčiukas“ teikiami ir vėlyvieji pietūs, kuriuos užsakyti su pristatymu į namus per interneto platformą www.bigmeniu.lt darbo dienomis Jūs galite net iki 19 val.

Visi, kurie atidarinėjo kavinių, restoranų verslą, tikriausiai yra susidūrę su įvairiomis biurokratinėmis kliūtimis, kurios naują verslą pradedančiam žmogui dažnai atrodo neįveikiamos. Viena iš jų – kaip atitikti Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos keliamus reikalavimus ir gauti leidimą vykdyti maisto tvarkymo veiklą. Siekdami kaip galima greičiau pradėti viešojo maitinimo veiklą, nusprendėme ieškoti profesionalios pagalbos.

Norime pasigirti, kad visai netikėtai tokią pagalbą radome pačiame Druskininkų mieste. Neseniai veiklą pradėjusios UAB „Maisto ir veterinarijos konsultacijų centras“ konsultantė Vaida, turinti ilgametės patirties maisto kontrolės srityje, atvykusi į mūsų kavinę, įvertino maisto tvarkymo sąlygas, pateikė išvadą ir rekomendacijas dėl atitikties teisės aktų reikalavimams bei parengė dokumentus maisto tvarkymo subjekto registracijai. Džiaugiamės, kad mums reikalingos paslaugos buvo suteiktos greitai ir kvalifikuotai! Dėl aukštos paslaugų kokybės, dėmesio ir įsigilinimo į kliento poreikius planuojame su šia konsultacijų įmone bendradarbiauti ir ateityje.

Norite greitai, skaniai, sočiai ir nebrangiai papietauti, užsukite į kavinę „Bebenčiukas“, esančią Druskininkuose, M. K. Čiurlionio g. 83, arba užsisakykite maisto pristatymo paslaugą! Laukiame Jūsų!

Priimame užsakymus išvažiuojamiesiems pobūviams, banketams, furšetams, artimojo paminėjimo pietums.
Tel. (8 313) 52 819