Langų roletų įvairovė, kaip išsirinkti?

Svarbi bet kurio kambario dizaino dalis yra langų apdaila. Tinkamas stilius gali susieti kambarį. Tačiau gali būti sunku nustatyti, kurios langų apdailos priemonės atitiks jūsų privatumo poreikius ir užtikrins, kad jūsų erdvė būtų estetiška. Tinkamos užuolaidos ir žaliuzės turėtų būti praktiškos ir dekoratyvios. O roletų kaina prieinama. Štai keletas idėjų, kaip išsirinkti tinkamas žaliuzes savo namams.

Nesvarbu, kokias žaliuzes pasirinksite, atidžiai perskaitykite montavimo instrukcijas ir jų laikykitės. Savo šeimos saugumui įsitikinkite, kad tinkamai sumontavote ir naudojate pateiktus vaikų saugos įtaisus.

Vidinės žaliuzės yra iš įvairių medžiagų, kurių tinkamumas gali skirtis priklausomai nuo jūsų erdvės. Vietoms, kurias veikia temperatūros svyravimai, rinkitės žaliuzes su baltu arba atspindinčiu pagrindu, kuris gali padėti izoliuoti vietą.

Kiek šviesos jums reikės?

Šviesus, saulėtas langas gali būti puikus virtuvėje, bet ne vaikų darželio miegamajame, kuriame mažyliai bando miegoti. Apsvarstykite, kiek šviesos norėtumėte žiūrėti pro žaliuzes. Ar norėtumėte, kad tarp žaliuzių spindėtų plonas šviesos pusmėnuli.

Renkantis geriausią svetainės ar valgomojo lango apdailą, turite daugiau lankstumo nei, pavyzdžiui, vonios kambaryje ar virtuvėje, ir didžioji dalis jų priklauso nuo asmeninių pageidavimų. Jei norite, kad viskas būtų šiuolaikiška ir minimalistiška, atspalviai tikriausiai yra tinkamas būdas. Permatomos užuolaidos suteiks jaukaus elemento, o sunkios, sluoksniuotos užuolaidos bus tradiciškiau.

Miegamojo langų apdaila paprastai yra ne tik estetinė. Nuo tamsinimo atspalvių iki daugiasluoksnių užuolaidų – visos funkcijos yra skirtos sukurti raminančią atmosferą ramiam nakties (ir ryto!) miegui.

Medžiaginės žaliuzės yra iš įvairių medžiagų, įskaitant medvilnę, liną, kanapes, sizalį, vilną ir net šilką. Jei šias medžiagas naudosite savo interjeruose, jūsų gyvenamoji erdvė atrodys švelnesnė, tačiau joms reikia skirti ypatingą dėmesį valant.

Roletų priežiūra

Kasdienei priežiūrai nuvalykite dulkes arba atsargiai nusiurbkite žaliuzes ir švelniai nuvalykite lentjuostes drėgna šluoste, kad pašalintumėte sunkiai įveikiamas dėmes. Norėdami giliau valyti, ypač vinilines žaliuzes, nuimkite nuo lango ir nuplaukite švelnaus ploviklio (be baliklio ar stiprių cheminių medžiagų) ir vandens mišiniu. Stenkitės, kad medinės žaliuzės per daug nesušlaptų, nes jos deformuosis ir išbluks spalva.