Kurorto svečiams ir vietiniams gyventojams – bigmeniu.lt pavasarinės naujienos

Pirmiausia norime pasidžiaugti nauju amerikietiško greitojo maisto – sultingos vištienos patiekalų gamintoju „Crips Chiken“, siūlančiu labai skanius vištienos rinkinukus su gėrimais, bulvytėmis ir salotomis arba Cezario salotų, čeburekų lengvam užkandžiui. „Crips Chiken“ – pirmoji tokia vieta Druskininkuose, įsikūrusi Ateities g. esančiuose prekybos paviljonuose, priešais „ČIA“ parduotuvę. Ten gaminamo maisto galima užsisakyti telefonu, atvykti patiems arba užsisakyti maisto pristatymo į namus paslaugą. Meniu rasite platformoje www.bigmeniu.lt

Mūsų komandos gretas papildė ir nuo karo Ukrainoje pabėgusi Darija, kuri labai greit įsiliejo į kurorto gyvenimą ir tapo maisto pristatymo veidu Druskininkų mieste, ją labai pamėgo visi mūsų klientai bei partneriai. Darija nuo karo pabėgo jau antrą kartą. Pirmą kartą – dar 2014 metais kilusio karo metu iš gimtojo Donbaso persikėlė į Zaporižės miestą. Darija Zaporižėje turėjo sukūrusi savo smulkų verslą, artimą darbui, kurį ji šiuo metu dirba Druskininkuose.

Taip pat džiaugiamės, kad 
bigmeniu.lt platformoje jau galima rasti daugiau restorano „Etno dvaras“ patiekalų. Nors prieš tai iš jų klientams veždavome tik cepelinus, įvertinę Jūsų poreikį, įtraukėme ir kitų „Etno dvaro“ patiekalų, kurie artimi mūsų maisto kultūrai.

Taip pat kviečiame susipažinti su atnaujintu restorano „The house“ meniu – čia tikrai rasite ištaigingų patiekalų, kuriais tikrai nustebinsite savo svečius.

Picų mėgėjus ir toliau kviečiame užsakyti visų pamėgtas restorano „Vitaminas B12“ picas bei kitus patiekalus, kuriuos rasite ne tik www.bigmeniu.lt platformoje, bet ir specialiai sukurtoje interneto platformoje
www.picakurorte.lt

Dėmesio – restoranas „B12“ pradeda dirbti vasaros sezono laiku, taigi nuo šiol picas galima užsisakyti kiekvieną dieną nuo 11.00 iki 21.00 val.

Beje, čia galioja ir lojalumo akcija – surinkite 10 lipdukų ir vienuolikta pica mėgaukitės NEMOKAMAI!

Svarbiausia šio pavasario naujiena yra ta, kad www.bigmeniu.lt nuo šiol dienos pietus pristatinės iš Šlaito g. 13 veikiančių svečių namų „Greta“, kuriuose įkūrėme savo restoranėlį. Pasisėmę patirties, mes įvertinome druskininkiečių dienos pietų poreikį ir žinome, kokius patieklaus reikia tiekti dienos pietums. Taigi darbo dienomis nuo 11.30 iki 16.00 val. esame pasiruošę Jus maitinti gardžiais dienos pietumis – galite valgyti vietoje, išsinešti arba užsisakyti maistą į namus!

Ištikimieji restorano „The house“ gaminamo maisto mėgėjai taip pat turės galimybę užsisakyti dienos pietus internetu.

Savaitgaliais miesto svečiams ir vietiniams gyventojams mes galime atvežti pusryčius – juos galite užsakyti tiesiog internetu. O jeigu norėsite prasivaikščioti, mes Jus mielai priimsime svečių namų „Greta“ restoranėlyje. Šiame restoranėlyje Jūs taip pat galite švęsti savo jubiliejų, gimtadienį, krikštynas, artimojo paminėjimo pietus arba paminėti kitą svarbią datą. Organizuosime ir išvažiuojamuosius pobūvius į Jūsų pasirinktą vietą.

Džiaugiamės, kad esate kartu su www.bigmeniu.lt!

Užsakymo Nr. MDR-352-02