Kurį Egipto kurortą pasirinkti atostogoms? 5 populiariausi

Dėl palankaus klimato, įspūdingų istorinių objektų ir išskirtinės kultūros, Egiptas – viena iš populiariausių atostogų krypčių. Šią kryptį renkasi tiek įsimylėjėlių poros, tiek šeimos su mažamečiais vaikais, tiek didesnės draugų kompanijos. Skirtingi Egipto kurortai gali pasiūlyti išskirtines patirtis, todėl šiame straipsnyje trumpai apžvelgsime vienus populiariausius Egipto kurortus.

1.      Hurgada

Hurgada – tikra vakarėlių sostinė, garsėjanti nuostabiais paplūdimiais ir krištolo skaidrumo Raudonosios jūros vandeniu. Kadangi poilsis Egipte neatsiejamas nuo pramogų, čia galėsite iš arčiau susipažinti su povandeniniu jūros gyvenimu. Be to, kai kurie šio kurorto viešbučiai turi net vandens parkus ir įvairius nusileidimo takelius. Dėl to čia veiklos turės tiek mažieji poilsiautojai, tiek suaugusieji.

2.      Šarm el Šeichas

Vienas moderniausių ir dinamiškiausių kurortų Sinajaus pusiasalyje, įsikūrusiame tarp Afrikos ir Azijos žemynų, – Šarm el Šeichas. Šis regionas puikiai tinka tiems, kurie ieško prabangos ir unikalių nardymo patirčių bene gražiausiuose koraliniuose rifuose. Šarm el Šeiche taip pat yra nemažai tik suaugusiems skirtų viešbučių, todėl jis yra dažnai pasirenkamas porų, draugų kompanijų.

3.      Marsa Alamas

Ieškantiems ramaus poilsio, rekomenduojama rinktis Marsa Alamo regioną. Šis Egipto kurortas įsikūręs Raudonosios jūros pietinėje pakrantėje, todėl poilsiautojai ras daugiau nuošalumo ir ramybės. Žinoma, šiame kurorte taip pat galėsite grožėtis žavingais koraliniais rifais ar nuvykti į įvairias pažintines ekskursijas.

4.      Taba

Kitas, ne ką mažiau populiarus pasirinkimas tarp ramaus poilsio ieškotojų, – Taba regionas. Šiame kurorte nėra išvystytas audringas naktinis gyvenimas, todėl čia yra kur kas mažiau parduotuvių, naktinių klubų ir barų. Patogi kurorto lokacija, esanti visai šalia Izraelio ir Jordanijos, leidžia poilsiautojams nuvykti ir į kaimynines Egipto šalis.

5.      El Gouna

El Gouna Egipto kurortas laikomas vienu iš madingiausių ir elegantiškiausių Raudonosios jūros pakrantėje. Čia poilsiautojus žavi dirbtiniai kanalai, lagūnos, įlankos bei žaliuojantys ir žydintys augalai. Be to, šio regiono viešbučiams būdingas išskirtinis stilius ir architektūra – neaukšti elegantiški vasarnamio tipo pastatai, sujungti tilteliais. Į viešbučius ar iki jūros keliautojai plukdomi kanalais plaukiojančiomis valtimis, todėl aplinka labai primena Veneciją. Tad nenuostabu, kad šį regioną dažnai renkasi įsimylėjėlių poros ar jaunavedžiai.

Galvodami, kuriame regione atostogausite, atsižvelkite, su kuo ketinate vykti atostogų. Jeigu su visa šeima, puikiai tiks pramogų kupinas Hurgados regionas. Kitu atveju, jeigu ieškote romantiškos krypties, apsvarstykite Šarm el Šeicho ir El Gounos regionus. Žinoma, itin svarbus ir viešbučio pasirinkimas, kuris gali užtikrinti maksimalų poilsį. Skyrę pakankamai laiko paieškoms, galėsite džiaugtis išsvajotomis atostogomis su artimaisiais.