KODĖL VERTA PIRKTI SKALŪNŲ PLYTELES?

Skalūnas yra žinomas kaip natūralios kilmės akmuo, kuris plačiai yra naudojamas statybose. Iš šio akmens yra gaminamos skalūno plytelės, kurios puikiai tinka apdailai. Be to, jos yra paklausios ir dėl geros kainos.

Kur geriausiai tinka skalūno plytelių apdaila?

Skalūno plyteles dažniausiai naudoja namų fasadų apdailai, nes jos neįgeria vandens ir apsaugo sienas nuo drėgmės keliamų pavojų. Jos taip pat stebėtinai gerai atlaiko ir kaitrą, ir šaltį, nepaiso jokių temperatūros svyravimų. Dėl šios savybės skalūno plytelės gali pasigirti ilgaamžiškumu. Todėl jos yra naudojamos ne tik sienų apdailai, bet ir stogo, ir grindų, ir sodo takų dangai.

Jas galima naudoti tiek svetainėje, tiek darbo kambaryje, tiek valgomajame ir virtuvėje, tiek vonios kambaryje ir kitose patalpose. Kitaip tariant, kur jas bepadėsi, tikrai nesigailėsi. Skalūno plytelės namų valdoms suteiks solidžią išvaizdą, dėl savo ilgaamžiškumo namų šeimininką apsaugos nuo būtinybės kartas nuo karto atnaujinti pastatų apdailą ir padės jam sutaupyti pinigus kitoms investicijoms.

Kokių esama skalūno plytelių?

Skalūno plytelės būna arba šlifuotos, arba natūralaus, nenudailinto paviršiaus. Jų spalvų spektras driekiasi nuo šviesių atspalvių iki tirštai juodų, atrodančių tikrai karališkai. Dažniausiai jų storis siekia vieną centimetrą. Kaip žinome, jos nebijo jokių gamtos reiškinių ir atrodo tikrai solidžiai. Pastato sienų arba stogo apdailai siūloma naudoti melsvos, rusvos, žalsvos ar pilkšvos spalvos arba panašių atspalvių skalūno plyteles, jų dėka galima sukurti įspūdingą namų valdų išvaizdą. Kadangi skalūnas yra natūralios kilmės medžiaga, tai namuose naudojama jo plytelių apdaila tikrai bus ekologiška ir draugiška gamtai. Be to, dėl skalūno plytelių fizinių savybių ir jų ilgaamžiškumo, joms suteikiama garantija nuo penkiasdešimties iki šimto metų.

Kaip geriausia pirkti skalūno plyteles?

Skalūno plyteles geriausia pirkti internetu, nes taip yra kur kas paprasčiau, nereikia net kojos kelti iš namų. Užtenka tik susisiekti su internetine keramikos gaminių parduotuve, išsirinkti ir nusipirkti norimas plyteles. Po to jos iš karto iškeliaus pas jus į namus jūsų nurodytu adresu.