Kaip gauti paskolą automobiliui geriausiomis sąlygomis?

Sutaupykite pinigų automobilių finansavimui žinodami savo kredito balą ir pasinaudodami konkuruojančiais paskolų pasiūlymais prekybos atstovybėje. Paskolos automobiliui gali būti puikus pasirinkimas norint greitai įsigyti automobilį. Skirkite pinigų, palikite terminą kuo trumpesnį ir, žinoma, nepirkite brangesnio automobilio, nei galite sau leisti.

Viena didžiausių klaidų, kurias daro žmonės pirkdami naują automobilį – pamiršta į bendrą kainą įtraukti automobilio finansavimo išlaidas.

Tačiau, pasinaudojęs jūsų jauduliu, pardavėjas ragina sumažinti 0 USD ir pailginti automobilio paskolos terminą nuo trejų iki ketverių metų, kad mėnesiniai mokėjimai būtų maži. Ant popieriaus tai gali atrodyti puikiai, bet iš tikrųjų tiesiog sumokėsite 3 000 eurų daugiau už palūkanas.

Jei esate pasirengę derėtis dėl automobilio kainos, neturėtumėte ignoruoti savo automobilio finansavimo įkainius ir sąlygas. Šią klaidą padariau pirmą kartą pirkdamas automobilį ir pasižadėjau daugiau niekada to nedaryti.

Jei ieškote naujo automobilio, nelaukite, kol atsidursite dėžėje (taip kai kurie pardavėjai vadina biurus, kuriuose baigiate tvarkyti dokumentus), kad galvotumėte apie savo finansavimą.

Pirmasis žingsnis norint gauti idealią paskolą automobiliui yra patikrinti savo kredito ataskaitą ir rezultatą. Tai galite padaryti dabar ir nemokamai. Prekybos centrai dažnai skelbia labai geras naujų automobilių palūkanas: 2,9%, 1,9%, kartais net 0%. Smulkiu šriftu jie palieka tai, kad šie tarifai galimi tik automobilių pirkėjams, turintiems geriausią kreditą.

Pardavėjai ir bankai vis tiek „duos“ paskolą automobiliui, jei jūsų kredito balas yra prastas. Taip yra todėl, kad jie žino, kad gaus iš jūsų daug palūkanų, o jei nemokėsite, jie gali tiesiog atsiimti jūsų automobilį.

Pirkėjai, kurių kredito balai yra žemi, vis tiek gali gauti mažesnę palūkanų normą, bet gali neatitikti geriausių reklamų. Po to normos greitai kyla. Jei esate skolininkas, kurio kredito balas yra žemesnis nei vidutinis, jums gali būti pasiūlytos 10% ar didesnės paskolos automobiliui palūkanos. Kuo žemesnis jūsų kredito balas, tuo svarbiau apsipirkti ir įsitikinti, kad gaunate geriausią palūkanų normą, kurią bankas gali jums pasiūlyti. Taip, jums gali tekti mokėti daugiau nei asmeniui, turinčiam aukštesnį kredito balą, bet jums gali tekti mokėti ne pirmą kainą, kurią kažkas siūlo.