Ką reikia žinoti apie gaminio etiketės gamybą?

Bet kokiam verslui labai svarbu turėti tvirtą prekės ženklo identitetą, kad jis būtų sėkmingas. Jis dar svarbesnis įmonėms, kurios neturi fizinės buveinės. Turėdami darnų ir nuoseklų prekės ženklą, klientai gali atpažinti jūsų įmonės produktus.

Turėti gerą prekės ženklą reiškia turėti tinkamą rinkodaros medžiagą. Jei pradedate veiklą, greičiausiai daug rinkodaros priemonių naudosite socialinėje žiniasklaidoje ir kitais skaitmeniniais būdais. Tinkamų spausdintų reklamų ar lipdukų kūrimas gali padėti išskirti jūsų įmonę iš kitų. Daugiau informacijos kaip sukurti savo išskirtinius lipdukus rasite internete.

Jei niekada anksčiau nesate kūrę spausdintinių reklamų, galbūt svarstote, nuo ko pradėti. Vienas iš būdų, kurio dažnai nepastebi mažosios įmonės, yra lipnių etikečių spausdinimo paslaugos.

Lipnių etikečių spausdinimas yra viena populiariausių ženklinimo paslaugų. Lipnios etiketės klijuojamos ant visų rūšių produktų. Įskaitant maisto produktus ir grožio gaminius. Etiketės naudojamos gaminiams ženklinti ir parduoti, kad juos būtų lengviau parduoti. Jomis netgi galima atskirti konkurentų produktus toje pačioje rinkoje.

Panaudojimo galimybės

Lipnių etikečių būna įvairių formų, dydžių, spalvų ir medžiagų. Lipniosios etiketės idealiai tinka trumpiems ženklinimo projektams, nes jų gamyba yra pigi, o klijuoti jas lengva rankomis. Jas galima spausdinti nedideliais kiekiais ir naudoti įvairiais būdais.

Etiketę sudaro trys pagrindiniai komponentai, o medžiagos kiekvienam iš jų kruopščiai parenkamos siekiant užtikrinti, kad jos geriausiai veiktų toje pramonės šakoje, kuriai yra skirtos, ir būtų maksimaliai veiksmingos kiekvienoje aplinkoje.

Trys lipnių etikečių sudedamosios dalys: yra atskyrimo įdėklai, paviršiaus medžiagos ir klijai.

Paprastai tariant, etikečių klijai yra klijai, kurie užtikrina, kad jūsų etiketės priliptų prie reikiamo paviršiaus. Egzistuoja keletas skirtingų etikečių klijų tipų, kurie skirstomi į dvi pagrindines kategorijas, o jų naudojimo vieta pasirenkama atsižvelgiant į etiketės paskirtį.

Etikečių priekinės dalies gamybai naudojama daug skirtingų medžiagų, ir priklausomai nuo to, ar etiketės bus naudojamos, pavyzdžiui, medicinoje, ar pramonėje, pasirinkimas, kokią priekinę medžiagą naudoti, skirsis.

Etiketės atplėšiamasis sluoksnis yra galinė dalis, kuri nuimama, kai etiketę reikia naudoti. Jos specialiai sukurtos taip, kad jas būtų galima lengvai ir švariai nuimti, todėl etiketę galima pakelti jos nesuplėšant ir nepaliekant ant lipniosios dalies.