Gera žinia – per Jonines veiklą atnaujins centras „Aqua“

Po 103 uždarymo dienų Druskininkų vandens parkas savo didelėse erdvėse ir vėl priims vandens pramogų ir pirčių ištroškusius lankytojus. „Lankytojai laukia mūsų atsidarymo, nes ir socialiniuose tinkluose, ir elektroniniu paštu, ir telefonu nuolat girdime klausimus – kada atsidarysite, ar galime rezervuoti vietas? Smagu jaustis mylimais! – džiaugiasi  centro „Aqua“ Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė Inga Salickienė. Ji sakė, kad daugiau nei 400 darbuotojų taip pat pasiilgo savo darbo vietų.

Vandens parkas nebuvo uždarytas nė vienai dienai nuo pat 2006-ųjų gruodžio 25 dienos, kai tik atvėrė duris pirmiems lankytojams, o priverstinė pertrauka, kurios niekas nesitikėjo, suteikė galimybę atlikti ir planuotus, ir neplanuotus remonto darbus. Dvi garinės pirtys pirčių erdvėje tapo viena nauja pirtimi, šalia sausųjų pirčių įkurdintas ledo kambarys, atlikti viešbučio kambarių ir restorano erdvių atnaujinimo darbai. „Dėl koronaviruso grėsmės turėsime saugoti savo lankytojus ir darbuotojus, todėl papildomos patalpų valymo, dezinfekavimo procedūros, minimalaus bent vieno metro atstumo laikymosi taisyklė, inventoriaus dezinfekavimas ir kiti operacijų vadovo sprendimuose nurodyti reikalavimai taps kasdiene rutina“, – pasakojo I. Salickienė.

Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė informavo, kad bus pratęstas vandens parko dovanų kuponų galiojimo terminas: „Jeigu Jūsų kuponas galiojo kovo 13-ąją, uždarymo dieną, arba buvo įsigytas po šios dienos, tuomet jis galios iki šių metų gruodžio 20-osios. Abonementų turėtojai taip pat galės pasinaudoti mūsų paslaugomis: jeigu turite 1 mėnesio trukmės abonementą, galiojusį kovo 13 d., tuomet Jūsų lauksime rugsėjo-spalio mėnesiais tiek dienų, kiek jų nepanaudojote dėl uždarymo. Jeigu turite ilgesnio galiojimo abonementus (3/6/12 mėn.), Jūsų abonementai nuo birželio 24 d. bus pratęsti nepanaudotų dienų skaičiui.“

Nuo Joninių ir centro „Aqua“ sporto klubas lauks sugrįžtančių sporto mėgėjų. Druskininkų gydykla, duris užvėrusi keliomis dienomis vėliau, nei vandens parkas, nuo pirmadienio pradės procedūrų rezervacijas. „Labai kviečiame druskininkiečius, kurie dar nebuvo „Sveikatos rate“, užsukti ir jį išmėginti. Šis sveikatingumo kompleksas sukurtas taip, kad būtų pasirūpinta kiekvieno lankytojo asmenine erdve – vienu metu vienoje patalpoje nebūtų daugiau, kaip 6 asmenų, todėl šių dienų kontekste savo veikloje mums bus paprasta užtikrinti visus saugumo reikalavimus. Šiandien įvairių šalių mokslininkai pastebi, kad žmonės prastai miega, sapnuoja košmarus. Jie teigia, kad tai yra tiesioginė nerimo ir nežinios, socialinių kontaktų trūkumo išraiška. Todėl, pradėję dirbti, mes norime saugiai ir atsakingai pasirūpinti Jūsų psichologine ir fizine sveikata, kad vėl jaustumėtės puikiai. Didžiulės mūsų komplekso erdvės, poilsio zonos, profesionalūs darbuotojai Jums ir vėl leis džiaugtis gyvenimu. Karantiną, jam pasibaigus, kviečiame pamiršti „Sveikatos rate“, – kviečia Klientų aptarnavimo skyriaus vadovė I. Salickienė. – Beje, dar prieš uždarymą gydykla įsigijo trijų rūšių masažinius krėslus, kuriuos spėjo išbandyti tik labai nedaug druskininkiečių. Taigi kviečiame ir juose pasimėgauti masažo procedūromis“.

I. Salickienė sakė, kad įstaiga be naujienų negali dirbti, todėl netrukus lankytojai jau galės ilsėtis naujame gintaro kambaryje – jis baigiamas įrengti centriniame pastate.

Nuo birželio pradžios lankytojai jau priimami K. Dineikos sveikatingumo parke esančiose kaskadose ir pirtyje, o orams vis labiau primenant tropikus, ten sulaukiama vis daugiau žmonių. Apsilankiusieji dažnai įvardija, kad tai – vienintelė vieta Druskininkuose, kurioje galima atsigaivinti per kaitrą.

Bet Druskininkuose yra dar viena vieta, kurioje net ir karščiausią dieną galima rasti sniego. Centrui „Aqua“ pernai pavasarį tapus „Snow Arena“ operatoriumi, šių metų pavasarį joje buvo suplanuoti didelės apimties remonto darbai, kurių karantinui nepavyko sustabdyti.

„Užsidarėme savaite anksčiau, nei buvome planavę. Tačiau remontams papildomas laikas niekuomet nemaišo. Šiuo metu po visų darbų jau gaminamas sniegas, planuojame atsidaryti liepos pradžioje“, – sakė „Snow Arena“ vadovas Aivaras Kadziauskas..