„Eglės sanatorijos“ darbuotojų „Vasaros šventė“ pražydo gėlėmis

Beveik 400 „Eglės sanatorijos“ darbuotojų iš keturių Lietuvos miestų – Druskininkų, Birštono, Vilniaus ir Kauno – gėlių, muzikos ir pramogų apsuptyje pirmąsyk pažymėjo vasaros atidarymą ir šventė kasmetinę darbuotojų „Vasaros šventę“.

Egliečių vasaros šventės akimirkos / „Eglės sanatorijos“ archyvo nuotraukos

Druskininkuose, prie sanatorijos esančio tvenkinio visų laukė nuotaikingas, turiningas, gėlėmis kvepiantis ir nostalgiškomis „Hiperbolės“ dainomis skambantis vasaros vakaras. Tradicinės darbuotojų „Vasaros šventės“ metu Egliečiai leidosi į tikrą vasaros gėlių pievos patyrimų kelionę! Čia skirtinguose erdvės kampuose „pražydo“ veiklų ir užsiėmimų įvairovė, į kuriuos kvietė skirtingų sričių žinovai – paragauti, prisiliesti, patirti, sužinoti, susikurti, mokytis. Puodeliavimo arba, kitaip tariant, tapymo ant puodelių mokė Nomeda Marčėnaitė, žolininkė-biologė Monika Smilgytė supažindino su įvairių augalų gydomosiomis savybėmis, aromaterapinių žvakių gamintojai mokė pačius pasigaminti masažines aromaterapines žvakes. Buvo galima net pasigaminti ir palaidyti aitvarus! Egliečių „Vasaros šventė“ vienam vakarui tapo tikrų tikriausia amatų muge!

„Eglės sanatorijos“ darbuotojai, kasdien besirūpindami žmonių sveikata sanatorijoje ir diegdami sveikos gyvensenos principus, ir patys mielai įsilieja į aktyvią veiklą. Kol vandens pramogų mėgėjai plaukiojo šalia esančiame tvenkinyje irklentėmis ir baidarėmis, kiti Egliečiai tobulino savo taiklumą, šaudydami iš lankų arba išbandė rankų miklumą, į taikinius mėtydami kirvukus. Šioje „Vasaros šventėje“ pirmą kartą „Eglės sanatorijos“ darbuotojai susijungė bendram šokiui pagal Egliečių himną! Kolegiškumo, pagarbos žmogui, tobulėjimo ir sveikatos Egliečių puoselėjamos vertybės šį vakarą pražydo gražiausiomis spalvomis.

Užsakymo Nr. MDR-459-01