Du ryškiausi labdaros klubai – „Rotary“ ir „Lions“ – susivienijo bendrai akcijai „Gerumas nepalauks“

Gruodžio 21-ąją prie Druskininkų globos ir slaugos namų privažiavo dvi mašinos, pilnos dovanų. Ne, tai nebuvo per anksti atskubėjęs Kalėdų Senelis. Dovanomis pasirūpino Druskininkų „Rotary“ ir „Lions“ klubų nariai – bendraminčiai, kurie dalindamiesi savo įdirbiu bei gyvenimiška patirtimi, suteikia socialinę bei materialinę pagalbą Druskininkų savivaldybės gyventojams.

Druskininkų globos ir slaugos namų gyventojus dovanomis nudžiugino Druskininkų „Rotary“ ir „Lions“ klubų nariai/Roberto Kisieliaus nuotrauka

„Šiuo momentu senjorai gyvena labai uždarą gyvenimą. Dėl besitęsiančios COVID-19 pandemijos jie negali bendrauti su išoriniu pasauliu. Todėl „Rotary“ ir „Lions“ klubų dėmesys jiems yra labai svarbus,“ – sakė Druskininkų globos ir slaugos namų direktorė Birutė Salickienė.

Visų senjorų po eglute lauks asmeniška dovanėlė nuo „Lions“ klubo ir dovana nuo „Rotary“ klubo – šiuolaikinis televizorius. Naudodamiesi internetu, senjorai turės galimybę daryti pratimus, išmėginti įvairias edukacines programas, naudoti televizorių meno, muzikos terapijoms.

Kartu mes – didesnė jėga!

Lietuvos „Lions“ ir „Rotary“ klubai įsitikinę – kai susijungia rūpestingi žmonės, pasiraitoja rankoves ir imasi veiksmų, kad jų bendruomenė taptų geresnė, tai – nuostabu!

2021 metai klubams buvo ypatingi. Šiais metais pasirašyta bendradarbiavimo sutartis tarp dviejų stipriausių Lietuvos labdaros organizacijų – Lietuvos „Lions“ klubų asociacijos D-131 ir Lietuvos Rotary International Apygardos 1462. Ši draugystė žada daug prasmingų, gerų ir taip Lietuvai reikalingų darbų. O juk „Rotary“ ir „Lions“ yra didžiausios  ir efektyviausios visuomeninės organizacijos pasaulyje!

Klubai vienija neabejingus žmones, tuos, kurie yra pasirengę panaudoti savo jėgas, sugebėjimus ir patirtį, kad sukurtų ilgalaikius pokyčius mūsų bendruomenėse.

Svarbūs ne pinigai, o žmonės!

„Ne viskas priklauso tik nuo pinigų. Šiuo metu žmonėms labiausiai trūksta bent lašelio gerumo, – sako Druskininkų „Lions“ moterų klubo prezidentė Rūta Cikanavičienė. – Mūsų tikslas – padaryti žmonių gyvenimą malonesnį ir padėti tiems, kuriems reikia pagalbos“.

„Visi sergantieji, vieniši ar likimo smūgių palaužti žmnės, kuriems reikia globos ir dėmesio, tikrai sulauks pagalbos ir paramos iš „Rotary“ ir „Lions“ klubų“, – patikino Druskininkų „Rotary“ klubo prezidentas Modestas Vitkauskas.

Mieli draugai!

„Rotary“ ir „Lions“ klubai dėkoja visiems, kurie padeda, remia mūsų projektus ir dalyvauja veikloje.

„Kalendorinių metų pabaiga yra tik „Rotary“ ir „Lions“ metų vidurys. Iki mūsų metų pabaigos liko dar šeši mėnesiai. Mes planuojame dirbti tiek pat daug, kaip ir per ankstesnius šešis mėnesius“, – žada abu „Rotary“ ir „Lions“ klubų prezidentai.

Sveikiname Jus su artėjančiomis Šv. Kalėdomis ir Naujaisiais metais! Linkime, kad Naujieji 2022 metai būtų daug geresni nei išeinantys. Tikime, kad Naujaisiais metais išsipildys visos Jūsų svajonės, viltys ir norai! Bendromis pastangomis galime padaryti šį pasaulį malonesnį, kad jūsų ir kitų žmonių gyvenimas taptų įdomesnis, šviesesnis bei prasmingesnis!

Parengta pagal „Rotary“ ir „Lions“ informaciją