Druskininkų vandens parkas – Europos geriausiųjų dešimtuke

Pagal šiais metais kelionių portalų „TripAdvisor“ ir „Travelcircus“ sudarytus reitingus, Druskininkų vandens pramogų parkas įsitvirtino geriausių Europos vandens parkų dešimtuke. Aplenkęs Turkijos, Bulgarijos, Portugalijos ir kitų šalių pramogų kompleksus, Druskininkuose įsikūręs parkas užėmė 7-ąją sąrašo vietą.

Druskininkų vandens pramogų parkas įsitvirtino geriausių Europos vandens parkų dešimtuke

„TripAdvisor“ paskelbtame 25 geriausių Europos vandens parkų sąraše Druskininkų vandens parkas yra 7-oje vietoje. Septintoji vieta jam skiriama ir „Travelcircus“ sudarytame uždarų Europos vandens parkų reitinge.

„Nuo 2007 metų dirbame 7 dienas per savaitę, o šiais metais reitinguose mums skirta 7 vieta. Tie, kas domisi skaičių magija, žino, kad septynetas skatina dirbti ir siekti tikslų, taigi dirbame kasdien ne dėl reitingų ar apdovanojimų, o dėl savo lankytojų džiaugsmo akimirkų, poilsio minučių ir gerų emocijų, – pasakojo Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centro AQUA atstovė Jūratė Vaitkevičiūtė. – Štai ir dabar, vasarą suteikiame savo lankytojams galimybę patobulinti savo plaukimo įgūdžius pas mylimiausią Lietuvos plaukikę Rūtą Meilutytę, kuri savo patirtimi ir žiniomis dalinasi tiek su mažais, tiek su dideliais.“

Regis, tropinis 30 laipsnių karštis, net 9 metrus siekiančios palmės, žydras baseinų vanduo, 22 pirtys, įrengtos pagal įvairių pasaulio šalių tradicijas, egzotiški masažai galėtų būti tik pasakiškos atostogos, nuskridus tūkstančius kilometrų. Tačiau tokia pasaka, pasirodo, gali būti ir ranka pasiekiama svajonė Lietuvoje, Druskininkų vandens parke, kuris tarp geriausių vandens parkų Europoje užima 7-ąją vietą.

„Mano Druskininkai“ informacija