Druskininkų siūlomos paslaugos pristatytos Izraelyje surengtoje parodoje

Vasario 11-12 d. Tel Avive (Izraelis) organizuotoje 26-oje Viduržemio jūros regiono turizmo parodoje „IMTM 2020“ Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras kartu su kitų miesto įstaigų atstovais pristatė kurorte siūlomas paslaugas. Bendrame Lietuvos stende didieji šalies miestai ir kurortai supažindino lankytojus su turizmo naujovėmis bei teikiamų paslaugų įvairove.

Kurortą pristatė ir apie savo paslaugas parodos lankytojams pasakojo TVIC, sanatorijos „Belorus“, „Eglės sanatorija“, „Grand SPA Lietuva“, „SPA Vilnius“, viešbučių „Galia“ ir „Delita“ atstovai/Druskininkų TVIC archyvo nuotrauka

Pirmą kartą Druskininkų stende savo jėgas suvienijo tiek daug miesto turizmo verslo įstaigų. Kurortą pristatė ir apie savo paslaugas parodos lankytojams pasakojo sanatorijos „Belorus“, „Eglės sanatorija“, „Grand SPA Lietuva“, „SPA Vilnius“, viešbučių „Galia“ ir „Delita“ atstovai.

Izraelio rinkai gerai pažįstami Druskininkai ir vėl sulaukė didelio turizmo agentūrų, spaudos atstovų bei pavienių parodos lankytojų susidomėjimo. Dauguma iš jų stebėjosi siūloma turizmo paslaugų gausa ir patraukliomis jų kainomis. Lankytojai aktyviai domėjosi Druskininkų kurorte teikiamomis paslaugomis: apgyvendinimo galimybėmis, sveikatinimo ir SPA procedūromis, sanatoriniu gydymu, pramogomis šeimai su vaikais, ką galima pamatyti, kaip smagiai ir turiningai praleisti laiką.

Izraelis pagal turistų skaičių Druskininkuose yra penktoje vietoje. Per 2019 metų 9 mėnesius Izraelio turistų skaičius kurorte išaugo 21 proc., lyginant su tuo pačiu 2018 metų laikotarpiu. Per tą patį laikotarpį Druskininkuose 2019 m. apsilankė daugiau nei 8 tūkstančiai turistų iš šios šalies.

Druskininkų miesto atstovus tarptautinėje turizmo parodoje „IMTM 2020“ aplankė ir Lietuvos Respublikos ambasados Izraelyje komercijos atašė Arūnas Karlonas.

Druskininkų TVIC informacija