Bendrovės „Oetiker Lietuva“ kolektyvas pasiruošęs dovanoti gerumą kitiems

Jau keletą metų prieškalėdiniu laikotarpiui Druskininkuose veikiančios UAB „Oetiker Lietuva“ kolektyvas susivienija geriems darbams – dalyvauja akcijoje „Pyragų diena“ ir aukoja pinigėlius sergantiems vaikučiams. Esame paaukoję lėšų ir kolegės dukrai, kuriai reikėjo klausos aparato. Kai kolektyve atsirado kolegų, sergančių rimtomis, sunkiai pagydomomis ligomis, susitelkėme ir paaukojome pinigėlių jiems.

Šiais metais akcijos „Pyragų diena“ iniciatorės R. Blažauskaitė ir L. Vievesienė vėl paragino kolegas atsinešti savo pagamintą skanumyną, o neatsinešusieji buvo prašomi paaukoti pinigėlių. Visi žinojo – aukosime Druskininkų medicininės slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje gulintiems ligoniams.

UAB „Oetiker Lietuva“ kolektyvas Druskininkų slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje esantiems senelius prieš šventes nudžiugino pačių dovanėlėmis/Asmeninio archyvo nuotrauka

Kodėl jiems? Visuomet labai gaila senelių, kurių niekas nelanko, kurie šventes sutinka ne artimųjų rate, kuriems šalia esantys svetimi žmonės tampa tarsi savais. Taigi pernai paskambinome į Druskininkų slaugos ir palaikomojo gydymo skyrių ir pasiūlėme senoliams vaišių – vaisių ir saldumynų, kurie buvo padalinti seneliams šventinei vakarienei

Šiemet, pasitarę su kolegomis bei Druskininkų slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus vedėja V. Kašėtiene, nusprendėme aplankyti senelius dar kartą. Iš anksto išsiaiškinome, kada ir kuo galime juos pradžiuginti. Šiuo metu skyriuje yra 35 ligoniai. Nupirkome vaisių, spurgų, sulčių, geriamo jogurto… Kolegos prirašė daug palinkėjimų, kuriuos taip pat perdavėme.

Vaisiai, saldumynai daugumai iš mūsų – taip įprasta ir kasdieniška, todėl dažniausiai ir nesusimąstome, kad yra tokių, kurie jų stokoja. O ir artimųjų ne visi turi, todėl belieka laukti, kad gal kažkas prisimins ir pasidalins šventine vakariene.

Labai noriu pasidžiaugti, kad UAB „Oetiker Lietuva“ kolektyvas nestokoja gerumo, atjautos, supratimo, nuoširdumo ir žmogiškumo.

Darykime gerus darbus, nors ir mažus, bet labai reikšmingus tiems, kas jų laukia!

Regina Blažauskaitė