Meno mokykla atsisveikino su absolventais

Po daugelio kantrybės ir darbštumo kupinų metų, profesionalaus ir nuoseklaus mokytojų darbo rugpjūčio 21-ąją Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai. Šiais metais mokyklą baigė 44 mokiniai: 23 muzikos ir choreografijos skyriuje bei 21 – dailės skyriuje.

Džiaugiamės mokyklos tradicija tapusiais „Mokyklos garbė“ apdovanojimais, kuriais pagerbiami mokiniai, aktyviai dalyvavę koncertinėje, konkursinėje, parodinėje veikloje, garsinę mūsų mokyklą ir miestą Lietuvoje bei užsienyje. „Mokyklos garbė 2020“ statulėlėmis (aut. vyr. mokytoja G. Kupčinskienė) už pasiekimus apdovanoti: Vincentas Akstinas, Eglė Orliukaitė, Vilmantė Kudelytė, Yelizaveta Kazaryna, Aušrinė Navickaitė, Gaudenė Dumskytė, Evija Buraitė.

„Esame dėkingi mokytojams už jų rūpestį, palaikymą, išmintį, Druskininkų miesto savivaldybei – už paramą ir supratimą, kad ši mokykla labai svarbi Druskininkų miesto jaunimui. Čia išmokstama būti atsakingais, planuoti savo laiką, prasmingai leisti laisvalaikį, suprasti ir vertinti grožį“, – kalbėjo mokiniai.

Su liūdesiu ir kartu džiaugsmu išlydėjome baigusiuosius. Kiek reikia kūrybiškumo, kruopštaus darbo, kol dailės darbai pasiekia parodas, kiek žingsnelių, atkaklumo, kol visą šokį pamatome scenoje ir kiek valandų, praleistų su pasirinktu instrumentu, kol muzika tampa mūsų širdies, proto ir jausmų išraiška…

Lauksime Jūsų sugrįžtančių su naujais įspūdžiais ir patirtimis. Gero skrydžio!

Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos absolventams įteikti mokyklos baigimo pažymėjimai/M. K. Čiurlionio meno mokyklos archyvo nuotrauka

M. K. Čiurlionio meno mokyklos informacija