„Bočių“ tradicinėje „Padėkos“ šventėje – geros emocijos

Praėjusią savaitę Druskininkų „Bočių“ bendrijos nariai organizavo tradicinę „Padėkos“ šventę. Kiekvieną sausio mėnesį gausus senjorų būrys susitinka pasidžiaugti nuveiktais darbais ir padėkoti vieni kitiems.

Kaip sakė Druskininkų „Bočiams“ vadovaujanti Lietuvos „Metų senjorės“ titulą pelniusi Zita Joana Jančiauskienė, ši šventė labai smagi dar ir dėl to, kad pastaruosius kelerius metus dėl pandemijos bočiams buvo tekę jos atsisakyti.

Druskininkų „Bočių“ bendrijos nariai organizavo tradicinę „Padėkos“ šventę, kurioje pasidžiaugė nuveiktais darbais ir išsakė daugybę padėkos žodžių / Dianos Sinkevičiūtės nuotraukos

Šventės pradžioje padėkota „Bočių“ savanoriams bei klubų vadovams, pasidžiaugta aktyvia ir bendruomenei svarbia jų veikla. Gausų „Bočių“ būrį tradiciškai pasveikino Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

„Tikriausiai niekur kitur nėra tiek energijos, gyvenimo džiaugsmo ir šypsenų, kiek mūsų „Bočių“ susiėjimuose. Man labai smagu matyti, kad mūsų krašto senjorai geranoriški, draugiški, šokantys, kuriantys, keliaujantys – daugiau kaip 200 senjorų dalyvauja 12-os skirtingų klubų veiklose. Nuoširdžiai prisidedu prie sveikinimų ir padėkų „Bočių“ savanoriams, klubų vadovams ir visiems kolektyvo nariams – žaviuosi Jumis ir Jūsų nepailstančia vadove, Lietuvos metų senjore Z. J. Jančiauskiene. Buvo smagu susitikti, pasikalbėti, pabūti jūsų dainų ir šokių sūkuryje. Ačiū už atvirumą ir bendrystę“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Pasidžiaugti veikliais senjorais į renginį taip pat atvyko mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, savivaldybės administracijos direktorė Vilma Jurgelevičienė, mero patarėjas Simonas Kazakevičius, Tarybos nariai, įstaigų atstovai.