„Naktinėtojai“: pramogos JUC laisvalaikio erdvėje visą naktį

„Naktinėtojai“ – tai naujas Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) renginio formatas. „Naktis be plano“ – dar ir taip „Naktinėtojus“ vadina Druskininkų jaunimo darbuotojai. Tai renginys, kai būrys jaunuolių į jaunimo laisvalaikio erdvę susirenka pramogauti visą naktį.

„Naktinėtojai“ sulaukia vis didesnio Druskininkų jaunimo susidomėjimo – jaunuoliai į šį renginį ateina ne dėl įvairių pramogų, o dėl noro bendrauti ir susipažinti / JUC archyvo nuotraukos

Susipažįstant su naujais žmonėmis, visada yra šioks toks nejaukumo momentas, todėl, norėdami sušvelninti tokią situaciją, JUC darbuotojai pasitelkia neformalaus ugdymo metodus.

Renginio pradžioje jaunimas žaidžia susipažinimo, komandinius žaidimus, o vėliau – stalo žaidimą „Ticket to ride“. Vakarui įsibėgėjant, jaunimas gali žaisti biliardą, stalo tenisą, naudotis xbox konsole bei kompiuterių erdve, VR akiniais, choreografijos salėje vyksta kino seansai, o kai miegas pradeda „imti viršų“, visi eina žaisti jau klasika tapusias slėpynes.

Labiausiai džiugina, kad jaunimas į šį renginį ateina ne dėl įvairių pramogų, o dėl noro bendrauti ir susipažinti. „Naktinėtojai“ išjudina net mažiausiai bendraujančius jaunuolius, o įvairūs stalo žaidimai skatina kūrybiškumą, loginį bei kritinį mąstymą.

„Naktinėtojų“ populiarumas vis auga, kiekvieną kartą, paskelbus renginį „Facebook“, registracija baigiama per porą valandų. Esant tokiam jaunimo susidomėjimui ir teigiamam poveikiui asmenybės formavimui, „Naktinėtojų“ seansų tikrai tik daugės. Juk daug smagiau, kai įvairiomis veiklomis jaunimas gali užsiimti nakties šešėlių ir spalvingų lempų fone!

Druskininkų JUC informacija