Įkurta pirmoji Druskininkuose el. sporto komanda – „JUC Warriors“

„JUC Warriors“ – pirmoji elektroninio sporto komanda Druskininkuose. Komanda susibūrė 2022 m. pavasarį, kai Druskininkų jaunimo užimtumo centre (JUC) įsikūrė Elektroninio sporto erdvė – „5 kompai“. „JUC Warriors“ komandos startinis penketas: Pijus Mardasevičius, 15 m. (pozicija TOP), Nedas Grigas, 19 m. (pozicija JUNGLE), Mindaugas Žūkas, 15 m. (pozicija MID), Viktoras Pakašius (kapitonas), 21 m. (pozicija ADC), Džiugas Klimašauskas, 20 m. (pozicija SUPPORT).

Druskininkuose suburta pirmoji „League of Legends“ komanda „JUC Warriors“ atstovaus Druskininkams Lietuvos ir Pasaulio čempionatuose / Druskininkų JUC archyvo nuotraukos

Komandos vadovas Justinas Baltulionis teigia, kad pagaliau pavyko įgyvendinti ilgai kurtą svajonę ir Druskininkuose suburti pirmąją „League of Legends“ komandą, kuri atstovaus Druskininkams Lietuvos ir pasaulio čempionatuose. Nors komanda jauna ir kartu dirba tik kiek ilgiau nei pusę metų, žaidėjai individualiai turi sukaupę daug patirties ir žinių apie žaidimo strategijas bei mechanikas.

„League of Legends“ dažniausiai žaidžia dvi komandos po 5 žaidėjus. Žemėlapyje yra trys linijos ir džiunglės, kuriose kovoja žaidėjai. Žaidimo tikslas – sunaikinti priešų pagrindinę bazę – „Nexus“. Kiekvienoje linijoje tam tikru intervalu atsiranda kompiuteriu valdomi veikėjai. Juos įveikęs, žaidėjas gauna patirties taškų ir aukso, kuris leidžia žaidimo eigoje pirkti daiktus ir kelti savo žaidėjo lygį. Šiuo metu žaidime yra daugiau kaip 150 herojų, kiekvienas iš jų turi skirtingus burtus ir galimybes.

Norint būti geriausiems, vaikinams reikės labai pasistengti, jie turės įgyti žinių daugiau nei kiti žaidimo dalyviai. Daug kas mūsų bendruomenėje neįvardija el. sporto, kaip rimtos sporto šakos, tačiau komanda dėl to neliūdi ir pabandys užsitarnauti pagarbą bei praplės žmonių supratimą apie el. sportą.

Komanda skiria daug laiko tarpusavio komunikacijai, įgūdžių lavinimui bei teorinėms žinioms gilinti. Vaikinai jau yra pademonstravę nugalėtojų mentalitetą keliose draugiškose varžybose, o nuo sausio 23 d. jų žaidimą galima stebėti naujame 13-ame „League of Legends“ sezone. Kiekvieną pirmadienį nuo 18 val. iki 20 val. nuostabioji Druskininkų jaunimo užimtumo centro komanda „JUC Warriors“ tiesiogiai transliuos komandos pasirodymus twitch.com ir youtube.com paskyroje „5kompai“. Rungtynes komentuos Aivaras Janušauskas ir Justinas Baltulionis.

Projekto pavadinimas:
„Elektroninio sporto erdvė“. Projekto Nr. 2021-1-LT02-ESC30-SOL-000036696.
Projektas finansuotas Europos solidarumo korpuso
programos lėšomis

Druskininkų JUC informacija