„Gaudynės“ sugrįžo į Druskininkus

Po metų pertraukos į Druskininkus sugrįžo paprastas, tačiau labai neįprastas renginys – „Gaudynės/Tag 2021“. Antrą kartą Lietuvoje organizuotas renginys subūrė nemažą būrį sporto entuziastų iš visos Lietuvos. Visi jie susirinko Druskininkų jaunimo užimtumo centre išsiaiškinti, kuris iš jų vikriausias ir kuriam lengviausiai pavyksta pasprukti nuo priešinko bei išvengti sudėtingų aikštelės kliūčių.

Renginio atidarymo metu žiūrovai stebėjo „J&J“ šokių studijos pasirodymą, viso renginio metu energija dalijosi ir visą veiksmą komentavo nuostabus vedėjas ir ekstremalaus sporto entuziastas Haroldas Savickas, internete geriau žinomas kaip „Cia.Haris“.

Kaip ir 2019 metais, taip ir šiais, renginys sulaukė daugybės dalyvių ir dar daugiau žiūrovų iš įvairių miestų. Daugiausia svečių sulaukėme iš Alytaus, toliausiai keliavęs dalyvis buvo iš Šiaulių. Parkūro treneris Gediminas Paulauskas iš Vilniaus į šį renginį atsivežė savo mokinius, kurie nuožmiai kovėsi dėl prizinių vietų. Vienas iš jų jaunių kategorijoje iškovojo trečią vietą.

Nors renginį JUC komanda organizavo jau antrą kartą, iššūkių netrūko. Kaip ir pirmąkart, didžiausia problema buvo įrengti aikštelę, kurioje dalyviai galėtų saugiai varžytis ir nebijoti, kad kliūtys, esančios salėje, nuvirs ar bus kitaip nepritaikytos jomis naudotis. Kitas problemas padėjo spręsti nuostabūs renginio rėmėjai: energinis gėrimas „Red Bull“, Druskininkų sveikatinimo ir poilsio centras „AQUA“, mineralinis vanduo „Akvilė“, picerija „Trolių pica“ ir restoranas-muzikinis klubas „Kolonada“. Renginio partneriai – LSC sporto kompleksas „Druskininkai“ parūpino tribūnas, iš kurių žiūrovai galėjo patogiai stebėti varžybas.

„Gaudynių/Tag 2021“ jaunių kategorijos nugalėtojai J. Parnarauskas, , E. Starynskaitė ir S. Vištinytė su renginio vedėju Hariu/Justino Kygos nuotrauka

„Gaudynėse/Tag 2021” buvo net šeši nugalėtojai. Trys iš jų – jaunių kategorijoje:

I-ąją vietą iškovojo Saulė Vištinytė (13 m., Druskininkai); II –ąją – Emilija Starynskaitė (13 m., Druskininkai), III -oji vieta atiteko Juozui Parnarauskui (10 m., Vilnius).

Vyresniųjų kategorijoje antrus metus iš eilės nugalėtoju tapo druskininkietis, parkūro atletas, „DruskininkaiRunners“ komandos atstovas Evaldas Metrikis; II-ją vietą iškovojo taip pat „DruskininkaiRunners“ komandos atstovas Tomas Mikučionis, III-oji vieta atiteko Gediminui Paulauskui iš Vilniaus.

Renginio akimirkas įamžino fotografas Justinas Kyga, renginį nufilmavo Ugnė Vedeckytė.

Druskininkų JUC informacija