Druskininkų JUC nuotaikingas veiklas vykdo virtualioje aplinkoje ir skatina prisijungti visus norinčiuosius

Karantino metu Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC) visus jaunuolius, kurie nori smagiai ir įdomiai praleisti laiką, kviečia dalyvauti nuotoliniuose žaidimuose bei įvairiose nuotolinėse veiklose. Kiekvieną savaitę planuojami nauji užsiėmimai, tad tikrai nebus sunku išsirinkti labiausiai patinkantį.

Druskininkų jaunimo užimtumo centro organizuojamų protmūšių kūrėjai/ Druskininkų JUC koliažas

Populiarumo viršūnes skinanti ir nuolat populiarėjanti „Kahoot“ įsisuko ir į JUC. Tai – žaidimų, kitaip tariant, protmūšių mokymosi platforma, kurioje galima rasti įvairiausių temų viktorinų, leidžiančių ne tik smagiai praleisti laiką, bet tuo pačiu ir praplėsti žinias. Dalyviai skatinami varžytis, po kiekvieno atsakymo pateikiamas asmeninis įvertinimas bei užimama vieta, o ypatingą nuotaiką sukuria ryškios spalvos bei smagi muzika!

JUC aktyviai pildo informaciją apie būsimų protmūšių laiką ir temas socialiniame tinkle „Facebook“. Šio žaidimo temų spektras – išties platus: populiariausi filmai bei serialai, pasaulio istorijos, įvairūs miestai ar lankytinos vietos, Antikorupcijos dienai paminėti skirtas žaidimas bei įdomūs ir nuotaikingi JUC darbuotojų sukurti klausimai.

Valstybės ir nepriklausomybės atkūrimo šventes JUC taip pat paminėjo protmūšyje. Tai buvo ne tik smagus žaidimas – jis suteikė galimybę įtvirtinti žinias apie Lietuvos istoriją. Nors temos ir klausimai būna įvairūs, dalyviams kartais tenka paspėlioti. Tačiau, kaip jie patys sako, tai leidžia ir geriau įsisavinti informaciją, ir suteikia galimybę smagiai pajuokauti su kolegomis.

Į šią pramoginę veiklą įsitraukė ne tik jaunimas, bet ir JUC darbuotojai, savanoriai bei bendruomenės nariai. Visi jie nuolat papildo veiklos sąrašą idėjomis, noriai priima pasiūlymus net iš pačių jauniausiųjų dėl galimų užsiėmimų „online“. Tokiu būdu jaunimas gali įgyvendinti savo norus ir pasidalinti įspūdžiais su kitais jaunuoliais.

JUC ne tik organizuoja nuotoliniu būdu žaidžiamą protmūšį, bet taip pat noriai dalinasi kitomis, panašaus pobūdžio veiklomis. Pavyzdžiui, „Zoom“ platformoje visi aptaria linksmus video žaidimus – organizuojamas „Linksmų video žaidimų vakaras“. Penktadieniais nuotoliniu būdu rengiami maisto gaminimo užsiėmimai, kurių gyvoje transliacijoje galima užduoti klausimus tiems, kas tuo metu gamina.

Nors užsiėmimai vyksta nuotoliniu būdu, pastebimas jaunimo susidomėjimas. Žinoma, JUC nori pritraukti dar daugiau norinčiųjų dalyvauti nuotolinėse veiklose. Karantino metu jauniems žmonėms, ko gero, sunku nuolat mokytis. O kai esi išsiilgęs bendravimo su bendraamžiais ir draugais, JUC siūlomas „Kahoot“ protmūšis ir panašios veiklos yra puikus būdas pailsėti, įprastą rutiną šiek tiek pakeist į kupiną pramogų bei geros nuotaikos dieną, tuo pačiu skatinančią įgyti naujų žinių ar prisiminti tai, ką jau žinojai.

Druskininkų JUC informacija