Langų specialistai perspėja: „Jūsų pinigai išskrenda per nesandarius langus!“

Norėdami kokybiškai ir šiltai gyventi, pasikeiskite langų tarpines.

Kodėl reikia keisti tarpines? Standartinių guminių tarpinių eksploatacijos laikas 5-7 metai. Medinių ir plastikinių langų tarpinės yra pagrindiniai langų sandarikliai. Langų tarpinės dažniausiai susidėvi nuo eksploatacijos laiko, šalčio, karščio bei vandens. Jos tampa neefektyvios ir ima praleisti šaltį, triukšmą, patalpose kaupiasi drėgmė.

Kaip atpažinti, ar susidėvėjusios tarpinės? Pridėkite ranką prie lango varčios (varstoma dalis) vėjuotą dieną ir pajausite dvelkiantį šaltį iš lauko. Padidėjęs triukšmingumas iš gatvės taip pat išduoda langų tarpinių susidėvėjimą. Lango varčios rėmuose pradeda kauptis purvas, užsikemša drenažas ir, lietui lyjant, per uždarytus langus į vidų ima veržtis vanduo. Pasenusios guminės tarpinės praranda elastingumą, susiploja, sukietėja ir tampa lengvai paveikiamos temperatūrų kaitos: dėl karščio „ištęžta“, dėl šalčio sukietėja, susidaro ledo tiltai arba tiesiog prišąla lango varčia prie rėmo, todėl būstų šeimininkai savo pinigais pradeda ne tik šildyti kiemą, bet ir pažeidžia lango izoliacines savybes. Dėl nesandarių langų, prarandama apie 15-20 proc. šilumos. Susidėvėjusios guminės tarpinės pradeda traukti drėgmę, praleidžia šaltį, triukšmą, dulkes. Nors iš pirmo žvilgsnio guminės tarpinės atrodo geros, tačiau jos savo funkcijų nebeatlieka

Kuris gi iš mūsų taip rūpinasi langų sandarumu bei langų tarpinėmis? Niekas! Arba vis atidėliojam rytojui! Tad belieka gumines tarpines pasikeisti į ilgaamžes, vokiečių firmos „Schlegel“ kokybiškas poliuretano  tarpines, kurios nereikalauja jokios priežiūros ir pasižymi ilgaamžiškumu, puikiomis izoliacinėmis savybėmis. Pakeitus tarpines, yra būtina iš naujo susireguliuoti langų lankstus, sutepti ir išvalyti metalinį mechanizmą tam, kad langas vėl lengvai darinėtųsi, sandariai prisispaustų prie lango rėmo ir nepraleistų šalčio, triukšmo bei dulkių.

Gumines tarpines pasikeiskime vokiškomis Q-LON poliuretano tarpinėmis.

Q-LON tarpinėms suteikiama 5 metų garantija, tačiau savo izoliacinių savybių jos nepraranda daugiau nei 21 metus. Šioms tarpinėms nereikia jokios papildomos priežiūros per visą eksploatacijos laikotarpį. Tarpinių aukštis – 11 mm, plotis – 9,5 mm puikiai priglunda prie lango rėmo. Tarpinės atsparios ultravioletiniams saulės spinduliams, šalčiui, karščiui, cheminiams valikliams. Q-LON tarpinės sudarytos iš „Memory foam“ putų, kurios prisitaiko prie lango varčios ir rėmo formos bei neleidžia patekti drėgmei, dulkėms, triukšmui. Tuo pačiu neleidžia iš lauko patekti šalčiui, o iš vidaus neleidžia išeiti šilumai. Jos apgaubtos karbonu – tai užtikrina ilgaamžiškumą. Pakeitę langų tarpines ir naujai sureguliavę langus, sutaupysite šilumos praradimo nuostolius. Langai vėl taps sandarūs, ir nebegirdėsite sklindančio triukšmo iš gatvės.

Vokiškos „Schlegel Q-LON“ tarpinės pagamintos naudojant unikalų medžiagų derinį, turi puikią „atmintį“ – suspaustos grįžta į savo pradinę formą, jų neveikia temperatūros svyravimai, grybeliai, UV spinduliai ar ozonas.

UAB „Remvalus“ langų remonto komanda Lietuvoje dirba jau ne vienerius metus ir turi sukaupusi ilgametę patirtį. Per paskutinį 2023 metų ketvirtį UAB „Remvalus“ sulaukė daugiau nei 300 užsakymų. Laimingi ir patenkinti klientai jau džiaugiasi šiluma ir savo atnaujintais langais.

Mūsų profesionalūs meistrai, greitai ir kokybiškai sutvarkys jūsų langus, nepriklausomai nuo metų laiko ir oro sąlygų. Jūs nespėsite net mirktelėti, o jūsų langai vėl bus kaip nauji ir tarnaus dar bent 21 metus ar daugiau. Paskubėkite pasinaudoti dar senomis paslaugų kainomis iki kovo 1 d. Mus rekomenduoja „Creditinfo“, kaip patikimą ir atsakingą įmonę 2021-2023 m.

Registruotis iš anksto!
Tel.: 8 604 18095,

8 604 24268,

8 606 93229

www.remvalus.lt

Užsakymo Nr. MDR-439-02