Žaliosios rodyklės sugrįžta į Druskininkų sankryžas

Kitą savaitę trijose Druskininkų sankryžose (Gardino-Veisiejų-Baravykų g., Veisiejų-Neravų-Kurorto g., M. K. Čiurlionio – V. Kudirkos g.) bus pradėtos montuoti papildomas lenteles su žalia rodykle šalia raudono šviesoforo signalo.

Prieš porą metų savivaldybė, dėl valstybiniu lygiu priimtų sprendimų, buvo priversta šias rodykles nuimti.

„Matydami, kad šis sprendimas eismo saugumui įtakos neturėjo, priešingai – susidarydavo automobilių kamščiai (gal ir nedideli, bet vis tiek keliantys papildomus nepatogumus), nuėjome labai sudėtingą kelią, kad galėtume atstatyti žaliąsias rodykles. Rašėme prašymus ir raštus, samdėme ekspertus, kurie atliko išsamius eismo srautų stebėjimo tyrimus, fotografavo ir filmavo sankryžas, atliko šviesoforų ciklų analizes, braižė sankryžų planus bei schemas ir pildė dokumentaciją. Planavome atstatyti 12 rodyklių – kol kas gavome teigiamą suderinimą dėl 10-ies“, – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Pasak mero, bus sprendžiamas klausimas ir dėl likusių dviejų žaliųjų rodyklių atstatymo (važiuojant Gardino g. nuo K. Dineikos parko ir sukant į dešinę, į Baravykų g., bei, važiuojant Veisiejų gatve ir sukant link Neravų g.), nes šiose vietose jų poreikis yra labai didelis.