Vykdoma Druskininkų savivaldybės gyventojų apklausa

Druskininkų savivaldybė informuoja, kad gegužės 9-20 dienomis bus vykdoma apklausa dėl Druskininkuose esančių P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinimų pakeitimo.

Druskininkų savivaldybės administracijos specialistai P. Cvirkos ir L. Giros gatvių gyventojus apklaus tiesiogiai, atvykę į namus, gyventojų nuomonę įrašant į apklausos lapus.

Apklausos metu gyventojų bus klausiama, ar jie sutinka keisti P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinimus, bus pateikiami nauji galimi šių gatvių pavadinimai. Gyventojai taip pat galės išreikšti individualius pageidavimus, kokiu pavadinimu norėtų pakeisti dabar esamus pavadinimus.

Visi kiti Druskininkų savivaldybės gyventojai pareikšti savo nuomonę dėl minėtų gatvių pavadinimų pakeitimo gali, darbo valandomis atvykę į Druskininkų savivaldybės administracijos (Vilniaus al. 18), Leipalingio seniūnijos (Alėjos g. 30) ar Viečiūnų seniūnijos (Jaunystės g. 17-2) patalpas.

Gegužės 9-20 dienomis bus vykdoma apklausa dėl Druskininkuose esančių P. Cvirkos ir L. Giros gatvių pavadinimų pakeitimo / Dianos Sinkevi