Vaikų svajones išpildė ir Druskininkų Rotary klubo nariai

Kalėdos – gražiausia metų šventė. Jos metu visi laukiame stebuklų, svajonių išsipildymo ir dovanų. Tačiau kartais ir patys galime kitiems dovanoti stebuklą, išpildydami paprasčiausias, pavyzdžiui, sudėtingomis socialinėmis sąlygomis gyvenančių vaikų svajones.

Druskininkų Rotary klubo nariai su garbės nariu F. Ciemny išpildė Druskininkų savivaldybės vaikų norus, dalyvaudami projekte „Vaikų svajonės“/Asmeninio archyvo nuotrauka

Susipažinti su tokiomis svajonėmis padeda ir projektas „Vaikų svajonės“ (www.vaikusvajones.lt). Pirmiausia apie jas sužinoję savivaldybių socialiniai darbuotojai, kurie rūpinasi socialinės rizikos šeimose augančiais vaikais, šią žinią paskleidžia ir žmonėms, kurie galėtų išpildyti vaikų svajones ir praskaidrinti nelengvą jų kasdienybę.

Svajonės – paprastos ir praktiškos. Vienas vaikas nori žieminių batų, kitas – striukės ar šiltesnių rūbų. Taigi Druskininkų Rotary klubo nariai nusprendė, kad visų Druskininkų savivaldybėje gyvenančių vaikų svajonės turi būti įgyvendintos, nes Kalėdos – gerumo ir stebuklų metas.

Nauji batai, striukės, kombinezonai žieminiam sezonui padovanoti Druskininkų miesto, Leipalingio ir Viečiūnų seniūnijų vaikams. Nuoširdžios šypsenos, vaikų džiaugsmas ir socialinių darbuotojų padėkos – geriausias atlygis Rotary klubo nariams, įkvepiantis kitiems, geriems darbams, labdaringai veiklai bei tarnystei bendruomenei. Gerus darbus daryti gera!

Druskininkų Rotary klubo informacija