Turizmo tarybos posėdyje – svarbiausios aktualijos ir ateinančių metų planai


Praėjusią savaitę organizuotas Druskininkų savivaldybės Turizmo tarybos posėdis, kuriame aptartos šių metų turizmo aktualijos, pandemijos įtaka turizmo srautams.

Turistų dėmesį Druskininkuose traukia išpuoselėta kurorto infrastruktūra/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Meras R. Malinauskas apžvelgė 2020 metų ir 2021 metų pirmų 8 mėnesių turizmo statistikos duomenis, kurorto rinkliavos lėšų surinkimą ir panaudojimą, kelių priežiūros ir plėtros programos finansavimo lėšas bei planuojamus šių lėšų paskirstymo savivaldybėms pokyčius, pristatė šiuo metu vystomus ir planuojamus įgyvendinti projektus, investicijas į esamos infrastruktūros atnaujinimą.

Pasitarime kalbėta apie kurorto prekės ženklo atnaujinimą, pristatytas projektas, skirtas patogesniam ir efektyvesniam vietinės rinkliavos surinkimui.

„Ši rinkliava yra labai svarbi Druskininkams – turistų sumokėti pinigai skirti kurorto infrastruktūros priežiūrai ir tvarkymui, turizmo rinkodaros ir Druskininkų įvaizdžio formavimo priemonėms, kurorto vizitine kortele tapusių gėlynų priežiūrai ir įrengimui“, – sakė R. Malinauskas.

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro direktorius R. Palionis pristatė svarbiausius 2021 m. rinkodaros ir komunikacijos darbus. Kartu su Druskininkų Turizmo tarybos nariais diskutuota dėl planuojamų 2022 m. rinkodaros priemonių.