Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“ atšventė 1-erių metukų gimtadienį!

Praėjusį penktadienį organizuotas UAB „Grand SPA Lietuva“ šeimos pramogų parko „O kas čia?“ 1-erių metukų gimtadienis. Nuo 12 val. visų svečių laukė gimtadienio tortas, vaišės, dovanos, pramogos, nuotaikinga slime gamyba, medinės dėlionės piešimas bei neribotas apsilankymas vaikų šalyje, kurioje kiekvienas atranda savo mylimiausią kampelį ir pasisemia neišdildomų įspūdžių.

„O kas čia?“ – klausimas, kurį taip dažnai girdi mamos bei tėčiai iš savo smalsių ir nuolat aplinką tyrinėjančių vaikų, tapo šios šeimos pramogoms, bendravimui skirtos pramogų bei šypsenų oazės pavadinimu. Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“ – daugiau nei 1000 kvadratinių metrų žaidimų kambarių, teminių erdvių ir kavinių vaikams. Šioje vaikų karalystėje dėmesys yra skiriamas vaikų kūrybiškumo ugdymui, sveikai mitybai bei kokybiškam visos šeimos laisvalaikiui.

Šeimos pramogų parke „O kas čia?“ surengta 1-ojo gimtadienio šventė/Roberto Kisieliaus ir Edvardo Balčiaus nuotraukos

Įrengiant šeimos pramogų centrą, atsižvelgta į svarbiausius tėvų ir vaikų poreikius: saugumą, vaikų aktyvumą skatinančias pramogas, galimybę sveikai maitintis. Visos erdvės centre pritaikytos suaugusiems laiką leisti kartu su vaikais bei apstatytos baldais be aštrių kampų ir briaunų. Mažieji centro lankytojai gali dūkti oro balionų terminale, „Rojaus paplūdimyje“, „Gelbėtojų stotyje“, „Beždžionių saloje ir baltajame kanjone“. Mažieji gali pabūti „Piratų saloje“, slėptuvėse su netikėtomis laipynėmis tikriems nuotykių ieškotojams, „Bazėje 112“, „4 ratų dirbtuvėse“ drąsuoliams, „Žaislų ligoninėje“, „Fėjų dvare“, ir „Grožio namuose“ mažosioms svajotojoms. O šalia – paslaptingoji „Sapnų palėpė“. Čia pat ir „Kinas tarp ratų“, „Greičio trasos“ tikriems lenktynininkams! Taip pat – „Ramybės oazė“, „Pyplių skveras“, skirtas patiems mažiausiems lankytojams.

Patys mažiausieji galėjo džiaugtis nuotaikingomis pramogomis/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Šeimos pramogų parke veikia „O kas čia?“ stalo žaidimų zona/Edvardo Balčiaus nuotrauka

Pramogų komplekse yra ir „Rožinė kepyklėlė“, kurioje galima paragauti įvairiausių skonių. Joje – daug erdvės vaikiškai fantazijai atsiskleisti. Magišku valgiaraščiu vilioja ir „Kids cafe“ su ten įkurta „Trolių palėpe“, kurioje apsigyveno tik didžiausiems svajotojams matomi mažieji padarėliai: troliai, žavingos išvaizdos ir linksmo būdo naujieji draugai, žadantys nuotykius. Gera drauge su jais skristi oro balionu ir skanauti šokoladinius šaukštelius. Troliai šoka, sportuoja, dainuoja, linksminasi, o svarbiausia – auga stiprūs ir sveiki!

 „Džiaugiamės tokiu gausiu atvykstančių pramogautojų būriu. Per metus pas mus apsilankė jau 11 818 vaikų. Vien gimtadienio dieną sulaukėme daugiau kaip 100 mažųjų lankytojų. Lankančių šį pramogų centrą vaikų amžius labai įvairus – nuo vienerių iki 8-9-erių metų. Čia laukiami ir metukų neturintys svečiai, ir 11-mečiai, kurie tikrai suranda jiems įdomios veiklos.

Gimtadienio šventės metu šurmuliavo druskininkiečiai, miesto svečiai, atėję turiningai praleisti laiką su šeima.

Gimtadienio dūzgės/Edvardo Balčiaus nuotrauka

Dažnai tėvai „paskęsta“ pramogų erdvėje kartu su vaikais. Taigi, kol mažyliai tyrinėja „O kas čia?“ pasaulį, jie gali atsipalaiduoti kavinės zonoje, pavalgyti, išgerti kavos ar paskaityti knygą. Vis dažniau tėvai bando suderinti darbą su poilsiu, todėl įsirengia „laikiną“ darbo vietą kavinės zonoje. Ir darbas – atliktas, ir šeima laiminga!

„O kas čia?“ erdvėse rengiami ir edukaciniai užsiėmimai tėvams, paskaitos, seminarai. Tuo metu nereikia sukti galvos, kur palikti savo atžalas, jie smagiai leidžia laiką pramogų parke, šalia tėvų.

Vaikai ir jų tėveliai džiaugėsi „Slime” gamyba/Edvardo Balčiaus nuotrauka

Tėveliai gali kartu dūkti, o vaikai atrasti naujų žaidimų ir pramogų, susitikti su draugais, švęsti šventes. Rengiamos krikštynos, mokyklų, darželių išleistuvės, kalėdiniai renginiai.

Didžiausias „O kas čia?“ šeimos pramogų parko siekis – tapti ne tik laisvalaikio ir pramogų parku šeimoms, bet ir edukacinių užsiėmimų traukos centru, į kurį atvyktų moksleivių bei darželinukų grupės iš visos Lietuvos“, – sakė „Grand SPA Lietuva“ generalinis direktorius Vladimir Ščiupakov.

Gimtadienio svečiai skanauja „Žirafos Ore“ vaišes/Roberto Kisieliaus nuotrauka

Šeimos pramogų parkas „O kas čia?“ kviečia padovanoti savo vaikučiams neišdildomų vaikystės prisiminimų!

„Grand SPA Lietuva“ šeimos pramogų parką „O kas čia?“ rasite M. K. Čiurlionio g. 51, Druskininkuose

www.grandspa.lt

Užsakymo Nr. MDR-228-003