Projekto „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ partnerių susitikimas

Praėjusią savaitę organizuotas projekto „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ partnerių – nevyriausybinių organizacijų: asociacijos „Druskininkų šeimos paramos centras“ ir VšĮ „Paramos vaikams centras“ atstovų susitikimas.


Susitikime svarstytos pozityvios tėvystės mokymų ir konsultacijų organizavimo vasarą galimybės ir mediacijos paslaugų poreikis druskininkiečių šeimoms, pasidalinta patirtimi bei įžvalgomis apie projekto naudą visuomenei/Gintarės Varnelienės nuotrauka

Neseniai pradėto projekto tikslas – sudaryti sąlygas Druskininkų savivaldybės šeimoms gauti kompleksiškai teikiamas paslaugas, užtikrinant paslaugų prieinamumą kuo arčiau šeimos gyvenamosios vietos, siekiant padėti šeimai įveikti iškilusius sunkumus ir krizes bei derinti šeimos ir darbo įsipareigojimus. Susitikimo metu buvo aptartos projekto „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ veiklos, kurias vykdys VšĮ  „Paramos vaikams centras“. Šio centro įkūrėja ir vadovė, psichologė, vaikų ir paauglių psichoanalitikė, psichoterapeutė Aušra Kurienė jau daugiau nei trisdešimt metų teikia pagalbą vaikams, turintiems elgesio ir emocinių sunkumų. Susitikime svarstytos pozityvios tėvystės mokymų ir konsultacijų organizavimo vasarą galimybės ir mediacijos paslaugų poreikis druskininkiečių šeimoms, pasidalinta patirtimi bei įžvalgomis apie projekto naudą visuomenei.

„Įgyvendinamas projektas padės tėvams surasti atsakymus į visus jiems rūpimus klausimus apie vaikų auklėjimą ir paauglystės problemas. Labiausiai džiugina, kad visos šio projekto metu teikiamos paslaugos yra nemokamos. Tad pozityvios tėvystės mokymai, psichologo konsultacijos, konsultacijos vaikams ir paaugliams, šeimų klubas ir stovyklos bei daugybė kitų veiklų druskininkiečiams nieko nekainuos“, – susitikimo metu kalbėjo Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Violeta Grigorienė.

Projektas „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“ įgyvendinamas Europos socialinio fondo lėšomis, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos priemonę 08.4.1-ESFA-V-416 „Kompleksinės paslaugos šeimai“.

Išsami informacija apie veiklas teikiama tel. 8 611 94581, el. p.: dspcentras@gmail.com, socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje „Kompleksinės paslaugos Druskininkų savivaldybės šeimoms“.

 

Parengta pagal Druskininkų  savivaldybės informaciją