Prie Grožio šaltinio – „Tapatybės krėslas“ iš druskos ir metalo (video)

Penktadienį visų laukė prie Grožio šaltinio organizuotas kūrybinės laboratorijos „Druskos metamorfozės“ baigiamasis renginys. Visi šio plenero dalyviai sukūrė bendrą darbą – „Tapatybės krėslą“ iš druskos ir metalo. Dabar Druskininkuose bus dar vienas naujas fotografavimo objektas –
„Tapatybės krėslas“, ant kurio prisėdus galima pasidaryti asmenukę ir išsiųsti savo draugams ar dalintis ja socialiniuose tinkluose.
Kultūros laboratorija „Druskos metamorfozės“, subūrusi grupelę menininkų, buvo įsikūrusi Pramogų aikštėje atviroje kūrybinėje stovykloje. Menininkai kūrė, druską naudodami visais pavidalais: smulkintą, presuotą, luitais. Pirmą kartą laboratorijos veikloje buvo naudojama ir spalvota Himalajų druska. Kūrybiniame procese dalyvavo menininkai Juozas Kavaliauskas ir Deividas Sinkevičius, Aušra Česnulevičienė, Aistė Rutkauskienė ir Kristina Venslauskienė, Gardino menininkės Tatjana Pervuchina ir Natalja Kulevskaja. Pleneras „Druskos metamorfozės” organizuojamas nuo 2004 metų. Šiuo renginiu siekiama pabrėžti Druskininkų savitumą, nes niekur kitur Lietuvoje ar užsienyje panašaus pobūdžio renginys nėra organizuojamas.