Pramogų aikštėje – įspūdinga senjorų šventė

Graži tradicija švęsti Tėvo dieną pirmąjį birželio sekmadienį. Jau dvyliktą kartą šią šventę paminėti į Druskininkų Pramogų aikštę susirinko ne tik Druskininkų „Bočių“ artistės ir artistai, bet ir „Bočių“ svečiai. Iš Jonavos atvyko meno kolektyvas „Dobilas“ (vadovas Vytautas Bareika), trys kolektyvai iš Vilniaus: Kirtimų folkloro ansamblis „Rasoda“ (vadovės Rasa Gelčienė ir Valentina Račkauskienė), Šeškinės skyriaus meno kolektyvas „Dar širdyje ne sutema“ (vadovės Regina Lajauskienė ir Genė Radušienė) ir „Tautinės raiškos sambūris“ (vadovai Leonas Pomerneckis, Juozas Timas). Scenoje koncertavo ir mūsų senjorų kolektyvai: „Bočių“ mišrus ansamblis (vadovas Valdas Dancevičius), linijinių šokių atlikėjos (vadovė Birutė Levanaitienė) ir tautinių šokių būrelis, vadovaujamas Zitos Jančiauskienės.


Į Tėvo dienai  skirtą šventę Druskininkų Pramogų aikštėje susirinko ne tik Druskininkų „Bočiai, bet ir druskininkiečių bičiuliai iš kitų šalies miestų/Rimutės Viniarskaitės nuotrauka

Nuostabiomis dainomis ansambliai, solistai, skaitovai minėjo ir kitas iškilias datas – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį ir Persitvarkymo Sąjūdžio trisdešimtmetį.

Džiaugiamės, galėdami svečiams parodyti savo puikųjį miestą Druskininkus ir sveikatingumo parką, pavadintą didžiojo gyvosios dvasios ir kūno kultūros puoselėtojo Karolio Dineikos vardu. Beje, šiemet minime jo 120-ąsas gimimo metines. Svečiams ekskursiją vedė kardiologė, Druskininkų „Bočių“ aktyvioji šokėja Violeta Valskienė.

Sumanėme įspūdingą renginio pradžią. Trys koncerto vedėjos – Mania Lukšiėnė, Audronė Padegimaitė ir Zita Jančiauskienė – iškilmingai pristatė mūsų tautos vėliavos spalvas, prie jų prisijungė ir trimis spalvomis pasirėdžiusios šokėjos. Šokis „Tu Lietuva tu mana“ įprasmino renginio idėją ir sulaukė ypatingų ovacijų.

Į renginį atvykęs LPS „Bočių“ pirmininkas Petras Ruzgus sulaukė sveikinimų iš Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko. Linkėjimus, dovanas ir gėles mums skyrė mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, gražų žodį tarė ir iškilmingajai ceremonijai vadovavo Kultūros centro direktorė Rimutė Viniarskaitė. Buvo pagerbti visi koncerto dalyviai.

Renginio pabaigoje mūsų mieste plačiai nuvilnijo lietuvių liaudies daina-šokis „Sėk, sesute, žalią rūtą” (kūrinio autorė Zita Jančiauskienė), kurią atliko visi į Druskininkus suvažiavę kolektyvai ir žiūrovai.