Padovanokime pušelių Druskininkams

Prasidėjus pavasariui, druskininkiečiai kviečiami dalyvauti jau beveik dešimtmetį vykstančioje akcijoje, suteikiančioje galimybę padovanoti savo miestui privačiuose sklypuose augančius medelius.

Pušelės iš gyventojų sklypų iškasamos specialiu sodintuvu, vežamos į miesto viešąsias erdves ir ten pasodinamos/Druskininkų savivaldybės archyvo nuotrauka

Siekdami, kad kurorto apželdinimo darbai būtų vykdomi dar efektyviau, o Savivaldybės gyventojai prisidėtų prie Druskininkų gražinimo, kviečiame padovanoti Druskininkams Jūsų privačiuose sklypuose ne vietoje išaugusius medelius, ypač – pušeles nuo 1,5 iki 2,5 metrų aukščio.

Kaip sakė Druskininkų savivaldybės paslaugų ūkio direktorė Birutė Jonušauskienė, pušelės iš gyventojų sklypų bus iškasamos specialiu sodintuvu, nuvežamos į miesto viešąsias erdves ir ten pasodinamos.

Šiemet šios akcijos dalyvių laukia naujovė – pušeles padovanoję druskininkiečiai galės sužinoti, kurioje Druskininkų vietoje pasodintas jų dovanotas medelis ir galės stebėti, kaip jis auga.

Dėl išsamesnės informacijos kviečiame kreiptis į Druskininkų paslaugų ūkio direktorę B. Jonušauskienę tel. (8313) 58 024, 8 611 24722.