Maltos ordino savanoriai kviečia į akciją „Maltiečių sriuba“

„Nėra niekieno senelių. Kiekvienas vargstantis senelis yra ir mūsų senelis“, – tokiu šūkiu šiemet į tradicinę akciją „Maltiečių sriuba“ kviečia Maltos Ordino pagalbos tarnybos Druskininkų grupės nariai.

Penktadienį, gruodžio 2 d. 17 val., Didžiosios miesto Kalėdų eglės įžiebimo šventės metu Maltos Ordino savanoriai druskininkiečius ir kurorto svečius kvies paragauti ne tik 6 profesionalių šefų iš restoranų – „Sicilija“, „Etno dvaras“, „Kolonada“, „Velveti“, „Toli Toli“ bei „Sezoninė virtuvė“ paruoštų sriubų, bet ir kalėdinių desertų.

Akcijos metu surinktos lėšos bus skirtos vienišiems maltiečių globojamiems Druskininkų senoliams.

„Vieniši seneliai – kuklūs, jie nieko nereikalauja ir yra dėkingi už tai, ką turi – jie moka tenkintis mažu. Jie nepraradę tikėjimo gerumu ir kantriai laukia. Išgirskime jų nebylų prašymą padėti ir pasirūpinkime jų išgyvenimu. Negalime jų nuvilti – juk nėra niekieno senelių, niekieno žmonių. Mes prašome už tuos, kurie neprašo patys“, – į akciją „Maltiečių sriuba“ kviečia Maltos ordino pagalbos tarnybos. Druskininkų grupės koordinatorė Andželika Visockaitė-Juknevičienė.