Leipalingyje kapitališkai suremontuotas Seirijų g. 7 esantis pastatas, įrengti trys nauji socialiniai būstai

Šį mėnesį baigtas Leipalingio miestelyje, Seirijų g. 7 esančio pastato kapitalinis remontas. Šiame pastate įsikūrusi ambulatorija ir daugiabutis, o po atnaujinimo savivaldybė įrengė dar 3 socialinius būstus, iš kurių vienas pritaikytas judėjimo negalią turintiems žmonėms.

Leipalingyje kapitališkai suremontuotas Seirijų g. 7 esantis pastatas, įrengti trys nauji socialiniai būstai / Edgaro Tamkevičiaus ir Druskininkų savivaldybės archyvo nuotraukos

Atliktus darbus bei naujai įrengtus butus apžiūrėjo Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas su komanda.

„Iš pagrindų atnaujintas itin prastos būklės pastato fasadas, stogas, sutvarkytas po pastatu esantis nuolat šlapęs rūsys, atnaujintas įėjimas į ambulatoriją ir pandusas, sutvarkyta pastato aplinka, negyvenamose patalpose pakeisti langai, suremontuotos ir patogiai suplanuotos naujos patalpos, kuriose įrengti 3 socialiniai butai su virtuvės baldais bei sanitariniais mazgais. Vienas butas pritaikytas gyventi judėjimo negalią turinčiam žmogui. Džiaugiuosi, kad radome bendrą sutarimą ir šiandien gyventojai, ambulatorijos pacientai ir darbuotojai gali džiaugtis kokybiška, patogia, gražia aplinka“, – sakė meras R. Malinauskas.

Projekto vertė – beveik 650 tūkst. Eur, prie jo įgyvendinimo beveik 86 tūkst. Eur prisidėjo Druskininkų PSPC, dar 16, 3 tūkst. Eur – tame pačiame name gyvenantys žmonės. Likusios lėšos buvo skirtos iš savivaldybės biudžeto.