Kviečiame daugiabučių ir individualių namų gyventojus dalyvauti konkurse „Mano žalias kiemas“

Druskininkų vizitinė kortelė –  tvarkinga ir išpuoselėta aplinka, prie kurios kūrimo aktyviai prisideda ir daugiabučių bei individualių namų gyventojai. Siekiant paskatinti bendruomenę ir toliau puoselėti šalia namų esančias erdves, Druskininkų savivaldybės administracija skelbia konkursą „Mano žalias kiemas“ ir kviečia jame dalyvauti individualių namų savininkus bei daugiabučių namų gyventojus.

Konkurse gali dalyvauti visi norintieji, svarbiausia, kad kiemo aplinka būtų ne tik estetiška, švari ir tvarkinga, bet ir žalia – pasižymėtų išpuoselėta veja, išskirtinių rūšių augalais ar pan. Vertinami bus ir įgyvendinti gamtą tausojantys sprendimai, tvarkant atliekas, valant nuotekas ir kt.

Visi norintieji dalyvauti konkurse ar pasiūlyti gražiai besitvarkantį kaimyną iki rugsėjo 1 dienos turėtų kreiptis į Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausiąją specialistę Agnę Baranauskaitę tel. (8 313) 52365.

Kaimiškųjų seniūnijų gyventojai kviečiami kreiptis į savo bendruomenės seniūnaičius: Neravų seniūnaitijos seniūnaitė Rasa Legevičiūtė-Dovidonė, Ilgio seniūnaitijos seniūnaitis Albertas Kišonas, Raigardo seniūnaitijos seniūnaitė Edita Remeikienė, Ratnyčėlės seniūnaitijos seniūnaitis Kęstutis Valenta, Avirio seniūnaitijos seniūnaitė Žaneta Krivonienė, Bilso seniūnaitijos seniūnaitė Alma Vilčinskienė, Seiros seniūnijos seniūnaitis Antanas Vailionis, Klonio seniūnaitijos seniūnaitis Eimantas Mazaliauskas.

Konkurso dalyvius vertins specialiai sudaryta komisija. Gražiausiai tvarkomų kiemų Druskininkų mieste ir seniūnijose savininkai bus apdovanoti prizais.

Iš viso bus apdovanota net šeši gražiausi kiemai: po vieną daugiabučio namo ir individualaus namo kiemą Druskininkų mieste ir Leipalingio bei Viečiūnų seniūnijose.

Kviečiame visus dalyvauti konkurse ir pasidalinti savo patirtimi, kaip kurti gražų ir žalią kiemą!

Siekiant paskatinti bendruomenę ir toliau puoselėti šalia namų esančias erdves, Druskininkų savivaldybės administracija skelbia konkursą „Mano žalias kiemas“ ir kviečia jame dalyvauti individualių namų savininkus bei daugiabučių namų gyventojus/Dianos Sinkevičiūtės nuotrauka