Keleivių ir darbuotojų saugumui – rūko dezinfekcinė sistema (video)

Nuo šiol Druskininkuose kursuojančių UAB „Kautra“ autobusų ir bendrovės „Kautros keltuvai“ keleiviai bus dar saugesni. Nuo antradienio „Kautros“ autobusai bei ekologiškos transporto priemonės „Lynų kelio“ kabinos bus papildomai dezinfekuojamos šiuolaikiška rūko sistema, kuri net 1700 kartų efektyvesnė, nei rankiniu būdu purškiamas dezinfekcinis skystis.

Nuo antradienio „Kautros“ autobusai bei ekologiškos transporto priemonės „Lynų kelio“ kabinos bus papildomai dezinfekuojamos šiuolaikiška rūko sistema, kuri net 1700 kartų efektyvesnė, nei rankiniu būdu purškiamas dezinfekcinis skystis/Laimos Rekevičienės nuotraukos

Druskininkuose pradėtas naudoti nedidelis, lagaminėlį primenantis automatinis garų generatorius „Urfog“, per mažiau nei pusę minutės paverčiantis rūku LR Sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotą dezinfekcinį skystį „Dezifog“. Rūkas patalpą užpildo per labai trumpą laiką ir pasklinda ant visų horizontalių bei vertikalių paviršių, pasiekdamas net ir mažiausius tarpelius.

„Dar nuo pavasario viso pasaulio visuomenė labai rūpinasi savo sveikata, aplinka, klientais ir pačiais savimi, ieškodami būdų, kaip apsisaugoti nuo COVID-19 viruso. Daug dėmesio skiriama asmens higienai ir dezinfekcijai, tačiau matome, kad situacija ne tik negerėja, bet ir blogėja, virusas plinta toliau. Todėl ieškome dar efektyvesnių priemonių apsaugoti savo įmonių darbuotojus ir klientus. Nuo pavasario kiekvieną dieną kruopščiai nuvalome ir dezinfekuojame autobusų ir lynų keltuvų paviršius, o nuo šiol papildomai pradedame naudoti ir naujas technologijas – šiuolaikišką rūko sistemą. Kelis kartus per savaitę „Lynų kelio“ keltuvai, operatorių darbo vietos, visi Druskininkų miesto autobusai bus dezinfekuojami rūko dezinfekcine sistema, siekiant maksimaliai užtikrinti keleivių bei darbuotojų saugumą. Manome, kad naujos priemonės padės užkirsti kelią viruso plitimui“, – pasakojo UAB „Kautros keltuvai“ direktorius Gintautas Pakusas.

Rūko dezinfekcinė sistema – itin efektyvi ne tik paviršių dezinfekcijos, bet ir oro valymo priemonė, labai aktuali šiandien, visam pasauliui kovojant su COVID-19 virusu. Naudojant šią dezinfekcijos sistemą, nuo pavasario visiems įprastas dezinfekcinių skysčių kvapas taip pat neries nosies – rūkas kvepės apelsinais.

„Mano Druskininkai“ informacija